دستبند Mi Band 7 Pro در روز 4 جولای معرفی می شود

دستبند Mi Band 7 Pro در روز 4 جولای معرفی می شود

شیائومی در چند سال گذشته دستبندهای تناسب اندام و ساعت متنوعی در بازار عرضه کرده که باید به Xiaomi S1 و S1 Active اشاره کرد. همچنین در ماه‌های گذشته نیز Mi Band 7 را به بازار عرضه نمود و حال تصمیم دارد دستبند Mi Band 7 Pro را طی ساعات آینده معرفی کند.

این گجت در کنار سری شیائومی 12 اس روز 4 جولای طی رویداد شیائومی معرفی خواهد شد. به گفته تصویر تیزری شیائومی، این دستبند تناسب اندام یک نسخه حرفه‌ای‌تر از بند 7 محسوب شده که دارای نمایشگر مستطیل شکل بوده و تجربه کاربری بهتری رقم خواهد زد.

دستبند Mi Band 7 Pro در نزدیکی معرفی

دستبند Mi Band 7 Pro در روز 4 جولای معرفی می شود

پیشتر کاربر Digital Chat Station ویبو از افشاگران صنعت تصاویر این گجت پوشیدنی جدید شیائومی را فاش کرد که همانطور گفته شد، دارای نمایشگر مستطیل شکل بوده و انتظار داریم مشخصات بهتری در مقایسه با بند 7 داشته باشد. گفته شده این مدل بیشتر به ساعت هوشمند شباهت دارد تا دستبند تناسب اندام.

در حالی که اکثر دستبندهای هوشمند Mi تمایل دارند از صفحه نمایش‌های مستطیلی خمیده و با ابعاد بالا استفاده کنند، صفحه نمایش 7 Pro بسیار مربعی‌تر و از خود بند جدا شده است. ما به دنبال این هستیم که حداقل دو گزینه رنگی وجود داشته باشد و آن مشکی و سفید خواهد بود. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که یک گیرنده GPS داخلی می‌تواند به ردیابی فعالیت کمک کند، ویژگی که در Mi Band 7 وجود نداشت. ظرفیت باتری بیشتر نیز محتمل به نظر می‌رسد. ما فقط باید تا رویداد شیائومی در انتظار باقی بمانیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید