قسمت پنجم فیلم ماتریکس به کارگردانی لانا واچوفسکی احتمال ساخت دارد

ماتریکسماتریکس (The Matrix) یک فیلم اکشن علمی-تخیلی به نویسندگی و کارگردانی واچوفسکی‌ها است که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد. واچوفسکی‌ها یا خواهران واچوفسکی کارگردان، تهیه‌کننده، فیلم‌نامه‌نویس و نویسنده کتاب‌های مصورند که با کارگردانی سه‌گانهٔ ماتریکس به شهرت رسیدند.

در این فیلم بازیگرانی همچون کیانو ریوز، لارنس فیشبرن، کری-ان ماس، هوگو ویوینگ، جو پانتولیانو و گلوریا فاستر ایفای نقش می‌کنند. ماتریکس که اولین قسمت از سه‌گانه ماتریکس است، آمیزه‌ای از هنرهای رزمی و دارای یک فیلم‌نامه چندلایه است که یک جامعه پادآرمان‌شهر در آینده را به تصویر می‌کشد، که در آن درک واقعیت توسط انسان‌ها در دنیایی ساختگی به نام «ماتریکس» رخ می‌دهد، که به دست ماشین آلات هوشمند برای غلبه بر جمعیت انسان‌ها، شبیه‌سازی شده‌است.

تاریخ اولین نمایش جهانی رستاخیز ماتریکس

اولین نمایش جهانی رستاخیز ماتریکس در ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) ۲۰۲۱ در سان فرانسیسکو انجام می‌شود و قرار است توسط برادران وارنر در ۲۲دسامبر( ۱ دی) ۲۰۲۱ در سینماها اکران شود. همچنین به صورت دیجیتالی در بستری فاقد تبلیغات HBO Max در ایالات متحده به مدت یک ماه از همان تاریخ پخش می‌شود.

قسمت پنجم فیلم ماتریکس به کارگردانی لانا واچوفسکی احتمال ساخت دارد - 169025947 1به گفته مدیر عامل برادران وارنر (آن سارنوف)، اگر لانا واچوفسکی بخواهد می‌تواند سه‌گانه‌ی جدیدی از رستاخیز ماتریکس تولید کند. استراتژی پخش ترکیبی در سال ۲۰۲۱ به این گونه است که بسیاری از پروژه‌های برجسته از جمله The Matrix Resurrections را همزمان با HBO Max و سینماها پخش می‌کند.

اگر واچوفسکی تصمیم بگیرد که از Neo و Trinity بیشتر در فیلم‌های خود استفاده کند، در نتیجه The Matrix Resurrections می‌تواند حق رای بیشتری برای ادامه‌ی فیلم‌های دنباله‌دار فوق العاده‌اش کسب کند.

در مصاحبه جدیدی با Deadline، سارنوف فاش کرد که طراحی گسترده‌ای بر روی فیلم‌نامه چهارمین سری فیلم جدید ماتریکس برای راه‌اندازی مجدد سریال اعمال شده، به این معنی که احتمالاً ماجراجویی‌های اکشن بیشتری در قالب داستان گنجانده شده است.

تریلر اخیر فیلم رستاخیز ماتریکس ۴

قسمت پنجم فیلم ماتریکس به کارگردانی لانا واچوفسکی احتمال ساخت دارد - 27975266 5019 bتلاش برای حدس زدن آنچه که ماتریس ۵ و فراتر از آن شامل می‌شود تقریباً در این مرحله غیرممکن است، زیرا ما به سختی حتی می‌دانیم که ماتریکس ۴ شامل چه چیزی خواهد شد. اما حداقل، این نشان می‌دهد که طراحی گسترده‌ای بر روی فیلم‌نامه‌ی The Matrix Resurrections شده است. به لطف تریلر اخیر، ما اکنون تصور بسیار بهتری از آنچه که فیلم The Matrix در آینده به ما ارائه می‌دهد، داریم.

لانا واچوفسکی کارگردان و {کیانو ریوز، کری-آن ماس و جادا پینکت اسمیت} بازیگران، تهیه کننده، نویسنده این مجموعه هستند و دوباره هر کدام نقش‌های قبلی خود را در این مجموعه بازی خواهند کرد. تعدادی از شخصیت‌های جدید از جمله جسیکا هنویک، جاناتان گروف، نیل پاتریک هریس، پریانکا چوپرا جوناس، کریستینا ریچی و یحیی عبدالمتین نقش مربی سابق نئو(مورفئوس) را ایفا می‌کند، به آنها ملحق می‌شوند.

قسمت پنجم فیلم ماتریکس به کارگردانی لانا واچوفسکی احتمال ساخت دارد - image 1024x576 1خلاصه داستان به صورت رسمی در قالب تریلر منتشر شده است و جهانی با محتوای خطرناک‌تری را نسبت به قبل نشان می‌دهد. دنیایی با دو واقعیت (زندگی روزمره و آنچه در پشت آن نهفته است). توماس اندرسون باید یکبار دیگر تصمیم بگیرد که خرگوش سفید را دنبال کند، در حالی که این خرگوش یک وهم و تنها راه ورود یا خروج از ماتریس است و خطرناک تر از همیشه است.

کیانو ریوز در نقش نئو، که ظاهراً زنده شده است، دوباره ایفای نقش می‌کند و بار دیگر در دنیای دیجیتال تحت عنوان توماس اندرسون زندگی می‌کند. علیرغم اینکه توسط درمان‌گرش قرص آبی به او داده شده است تا بتواند سرنوشت خود را خنثی کند، اما رویاهایی در مورد گذشته در مقابل چشمانش ظاهر می‌شود و برخورد اتفاقی با تری‌نیتی (کری-آن ماس) او را به جستجوی حقیقت گذشته‌‌‌ی خود وا‌ می‌دارد.

قسمت پنجم فیلم ماتریکس به کارگردانی لانا واچوفسکی احتمال ساخت دارد - The Matrix film series 2 780x439 1

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید