نوع حافظه لنوو Legion Y90 مشخص شد!

نوع حافظه لنوو Legion Y90 مشخص شد!گوشی لنوو Legion Y90، پس از آخرین تیزر لنوو در Weibo به یک گوشی هیجان‌انگیز تبدیل شده است. این تیزر در مورد تراشه‌های ذخیره‌سازی SSD و UFS 3.1 گزارش می‌دهد که در پیکربندی RAID 0 کار می‌کنند. گوشی لنوو Legion Y90 احتمالاً اولین نمونه در این صنعت است.

تیزر اخیر گوشی لنوو Legion Y90

این مورد را قبلاً در گوشی‌های هوشمند SSD دیده‌ایم، آیفون‌های اپل از زمان آیفون X به بعد در آن‌ها به جای تراشه‌های UFS از تراشه‌های ذخیره‌سازی SSD و UFS 3.1 استفاده می‌کردند. با این حال، طراحی ناهمگون Lenovo امکان استفاده از سیستم ذخیره‌سازی استاندارد UFS را در کنار یک SSD که در پیکربندی RAID 0 کار می‌کند، می‌دهد.

جهت آگاهی کسانی که از RAID 0 اطلاعی ندارند، این روشی است برای افزایش عملکرد ذخیره‌سازی با استفاده از دو درایو که به طور همزمان کار می‌کنند و بیت‌هایی از داده‌ها را در هر یک از آن‌ها می‌نویسند.

نوع حافظه لنوو Legion Y90 مشخص شد! - gsmarena 000 ۱سال‌هاست که از آن در ساخت‌های رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ‌های گران‌قیمت استفاده می‌شود اما احتمالاً این اولین باری است که ما آن را در یک تلفن هوشمند تجاری در دسترس خواهیم دید. شرکت Lenovo می‌گوید که این کار سرعت خواندن و نوشتن حافظه UFS 3.1 را تا ۵۰ درصد بهبود می‌بخشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید