The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاد!

Breath of the Wild 2

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 تا بهار ۲۰۲۳ به تعویق افتاده است. با این حال اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شده است.

ایجی آئونوما، تهیه‌کننده این بازی، در ویدیویی این تاخیر را اعلام کرد و بابت تأخیر عذرخواهی کرد و گفت: «برای اینکه تجربه این بازی چیزی خاص باشد، کل تیم سازنده به کار روی این بازی ادامه می‌دهند، پس لطفا کمی صبر کنید». دلیل خاصی برای تأخیر ذکر نشده است. Eiji Aonuma کمی در مورد این بازی توضیح داد و گفت:همانطور که قبلا اعلام شد، ماجراجویی در این دنباله نه فقط روی زمین مانند بازی قبلی، بلکه در آسمان‌ها نیز اتفاق می‌افتد. فراتر از آن، تنوع گسترده‌تری از ویژگی‌ها وجود خواهد داشت که می‌توانید از آن لذت ببرید، از جمله برخوردهای جدید و عناصر جدید گیم‌پلی.

The sequel to The Legend of Zelda: Breath of the Wild | Nintendo Switch  games | Games | Nintendo

دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (که هنوز نام رسمی ندارد) اولین بار در سال ۲۰۱۹ اعلام رسمی شد و به این دلیل ساخته شد که تیم بازی اصلی ایده های زیادی برای DLC داشت. ما سال گذشته پنجره اصلی انتشار 2022 را در کنار اولین گیم پلی دریافت کردیم. پتنت‌های نینتندو از آن زمان به ما حس بیشتری از مکانیک‌های جدیدی که ممکن است معرفی کند، داده است.

با توجه به اینکه این بازی Breath of the Wild 2 دنباله‌ای بر بازی‌هایی است که قبلا آن را بهترین بازی تاریخ ارزیابی کرده‌ایم، جای تعجب نیست که نینتندو بخواهد آن را عقب نگه دارد و این کیفیت را حفظ کند. از این گذشته، بازی اصلی نیز به تعویق افتاد و Aonuma در سال 2017 توضیح داد:

هر بار که ما یک Zelda می‌سازیم، می‌خواهیم چیز جدیدی بسازیم. اندازه‌گیری اینکه چقدر طول می‌کشد تا بازی ساخته شود، دشوار است. همچنین اندازه‌گیری اینکه هر کار جدیدی که در نظر می‌گیریم در چه مرحله‌ای انجام می‌شود، سخت است. بسیاری از اوقات کاری که ما انجام می‌دهیم بسیار بیشتر از حد انتظار طول می‌کشد. بنابراین به همین دلیل است که بسیاری از اوقات توسعه با تاخیر مواجه می‌شود.

تصور می‌کنم در مورد Breath of the Wild 2 نیز توضیح مشابهی خواهیم شنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید