پیکسل فولد گوگل برای گلکسی زد فولد ۴ دندان تیز کرده است

پیکسل فولد گوگل احتمالاً یک رقیب بسیار جدی برای گلکسی زد فولد ۴ سامسونگ خواهد بود. در تاریخ ۱۰ می، شاهد معرفی پیکسل فولد گوگل طی کنفرانس google I/O خواهیم بود. اسناد فاش شده نشان می‌دهد که وزن این دستگاه حدوداً دویست و هشتاد گرم خواهد بود و باتری آن بزرگ‌تر از گلکسی زد فولد ۴ است. پیکسل فولد از قابلیت مقاومت در برابر آب‌خوردگی بهره می‌برد.

قیمت پیکسل فولد گوگل

فاصله‌ای کمتر از یک ماه تا برگزاری کنفرانس Google I/O 2023 باقی مانده و هر چه به این تاریخ نزدیک‌تر می‌شویم، جزئیات بیشتری درباره شایعات مربوط به Pixel Fold منتشر می‌شود. اسنادی که اخیراً = به دست CNBC رسیده‌اند نشان می‌دهند که گوشی Pixel Fold برای خریداران با قیمتی بیش از ۱۷۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

این قیمت، شایعات اخیر مبنی بر قیمت ۱۷۹۹ دلاری Pixel Fold را تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که این گوشی به رقابت با Galaxy Z Fold 4 سامسونگ می‌پردازد. به نظر می‌رسد گوگل با ارائه این گوشی، حرکتی جسورانه انجام داده است، زیرا پرچمداران این شرکت معمولاً با قیمت‌های بسیار پایین‌تر از رقبا به بازار عرضه می‌شوند.

به هرحال، طبق گزارشات منتشر شده، گوگل تلاش دارد شوک قیمتی پیکسل فولد را کاهش دهد و برای این منظور، مشوق‌هایی از جمله خرید با تخفیف‌های ویژه و حتی ارائه یک پیکسل واچ رایگان را در نظر گرفته است.

مشخصات پیکسل فولد گوگل

با توجه به مشخصاتی که در اسناد منتشر شده ذکر شده است، به نظر می‌رسد گوگل تلاش دارد قیمت بالای Pixel Fold را با ویژگی‌های خاصی توجیه کند. CNBC در گزارش خود اعلام کرده است که پیکسل فولد گوگل در برابر آب‌خوردگی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان خواهد داد، چیزی که در گوشی‌های تاشو به صورت معمول دیده نمی‌شود. سامسونگ توانسته است گوشی‌های تاشو جدید خود را در برابر آب مقاوم کند، اما تنها هواوی با Mate X3 به رتبه IPX8 دست یافته است. این گزارش به جزئیات رتبه IP پیکسل فولد گوگل اشاره نمی‌کند..

همچنین، طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد Pixel Fold دارای ” بادوام‌ترین لولا در بین گوشی‌های تاشو” باشد. این موضوع می‌تواند سامسونگ را به چالش بکشاند، زیرا سامسونگ به دوام تلفن‌های تاشو خود افتخار می‌کند.

علاوه بر این، Pixel Fold به عنوان “یک گوشی قابل حمل” معرفی شده که دارای صفحه نمایش خارجی ۵٫۸ اینچی و صفحه نمایش تاشو به اندازه ۷٫۶ اینچ است. این در حالی است که وزن Pixel Fold بیشتر از Galaxy Z Fold 4 خواهد بود. این وزن زیاد به دلیل باتری بزرگتری است که باعث شده تا عمر باتری پیکسل فولد گوگل بیش از هر گوشی تاشوی دیگری باشد. تا کنون مشخصات خاصی در مورد سیستم دوربین‌های پیکسل فولد گوگل به دستمان نرسیده است که بتوان به آن‌ها اتکا کرد. در هر صورت می‌توان انتظار داشت که دوربین‌های این گوشی نیز از کیفیت خوبی نسبت به رقبا برخوردار باشند.

رقیبی برای گوشی‌های تاشو سامسونگ

به گفتهCNBC پیسکل فولد امکانات بسیار خوبی را ارائه می‌دهد تا بتواند خود را به عنوان رقیب جدی سامسونگ مطرح کند. این مسئله در ایالات متحده بسیار مهم است، زیرا با وجود رشد تلفن‌های تاشو، کاربران انتخاب چندانی به غیر از محصولات سامسونگ ندارند و به همین دلیل عرضه پیکسل فولد می‌تواند یک تحول بسیار مناسب در این زمینه باشد.

در حال حاضر، باید منتظر بمانیم تا ببینیم با شروع کنفرانس Google I/O 2023 در تاریخ ۱۰ می، زمانی که قرار است که گوشی Pixel Fold عرضه شود، چه اتفاقی می‌افتد. شما نیز نظر خود را با ما در میان بگذارید، به نظرتان گوشی پیکسل فولد می‌تواند در مقابل رقیب قدرتمند خود به پیروزی مناسبی دست یابد؟ احتمال می‌رود که پس از معرفی این گوشی شاهد عکس‌العمل‌های خاصی از سوی سامسونگ باشیم.

پیکسل فولد گوگل
پیکسل فولد گوگل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید