خانواده اپل iPhone 14 تغییر ظاهری بزرگی خواهند داشت

 

خانواده اپل iPhone 14 تغییر ظاهری بزرگی خواهند داشتسری iPhone 13 درنهایت پس از مدت‌ها انتظار رونمایی شدند و متاسفانه تغییر کم در طراحی موجب نارضایتی طرفداران شد اما به نظر رسیده نسل بعدی یعنی سری اپل iPhone 14 بسیار متفاوت خواهند بود.

پیش از این مینگ چی کو تحلیلگر برجسته صنعت تصاویر رندر iPhone 14 را منتشر کرد که نشان می‌داد اپل به دنبال تغییر بزرگی است. گفته شده اپل سال آینده Face ID را حذف کرده و به دنبال حسگر اثرانگشت است. همچنین برجستگی در بخش دوربین عقب قابل مشاهده نخواهد بود.

از زمان iPhone 5s دیگر شاهد دوربین بدون برجستگی در قسمت عقب آیفون‌ها نبودیم. تمامی مدل‌های اپل iPhone 14 دارای نمایشگر LTPO OLED با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز هستند. این یعنی تنها شامل نسخه پرو نخواهد شد و مدل استاندارد را هم دربرخواهد گرفت.

خانواده اپل iPhone 14 با چهره متفاوت

خانواده اپل iPhone 14 تغییر ظاهری بزرگی خواهند داشتهمچنین سری iPhone 14 اولین آیفون‌های ۴۸ مگاپیکسلی اپل خواهند بود که از سد حسگر دوربین ۱۲ مگاپیکسلی عبور خواهند کرد. به تازگی مارک گورمن از بلومبرگ مدعی شده، کوپرتینویی‌ها قصد دارند تغییر بزرگی برای خانواده اپل iPhone 14 در نظر گیرند.

گورمن همچنین افزود، یک مدل آیفون رده پایه جدید تحت توسعه قرار دارد و احتمالا همان نسل جدید iPhone SE خواهد بود. این گوشی هرچند طراحی قدیمی داشته و پنل LCD هم دربرمی‌گیرد اما از شبکه 5G پشتیبانی خواهد کرد.

شاید کوپرتینویی‌ها به جای مدل مینی در سال ۲۰۲۲، یک نسخه استاندارد بزرگ به نام iPhone 14 Max را تدارک بینند. این یعنی مدل‌های ۲۰۲۲ نمایشگر کمتر از ۶.۱ اینچ نخواهند داشت. البته تا رونمایی سری اپل iPhone 14 یک سال باقی مانده و در این مدت زمان شایعه‌های مختلفی منتشر خواهد شد.

بنابراین بهتر است به انتظار ادامه داد تا حقیقت روشن شود. پیش بینی می‌شود نسل بعدی آیفون اپل ویژگی‌هایی به مراتب بهتر از نسل فعلی داشته باشند، هرچند تا زمانی که رونمایی نشدند نباید به ادعاها اکتفا کرد و به آنها باور داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید