آیفون 13 از سرعت Wi-Fi 6E بهرمند خواهد شد!

Wi-Fi 6Eاگرچه داشتن استاندارد سریع‌ترین سرعت اینترنت بی‌سیم در اندرویدهای پرچمدار مانند Galaxy S21 Ultra چیز جدیدی نیست، اما با ورود به زمان معرفی آیفون‌های ۲۰۲۱ این موضوع برای اپل چیز جدیدی خواهد بود و این دقیقا همان اتفاقی است که با توجه به اخبار Digitimes ، قرار است ما را هیجان‌زده کند.

پشتیبانی از Wi-Fi 6E به این معنی است که این گوشی‌ها قادر به کار با باند ۶ گیگاهرتز خواهند بود.  WiFi 6 فعلی آیفون ۱۲ با ۵ گیگاهرتز کار می‌کند، اما دارای کانال‌های بیشتری است که تداخل یا همپوشانی ندارند. طبق شرایط وای فای، Wi-Fi 6E می‌تواند ۱۴ کانال ۸۰ مگاهرتز اضافی و ۷ کانال ۱۶۰ مگاهرتز اضافی داشته باشد، همین امر از ازدحام و تداخل در شبکه می‌کاهد.

شبکه Wi-Fi در حال حاضر اتصال جدید و بهبود یافته اتصال بی‌سیم را ارائه می‌دهد، حتی وای فای اپل نیز ممکن است دچار مشکل شود: Wi-Fi 6 برای عملکرد بهتر در فضاهای پر ازدحام ساخته شده است. بنابراین در خانه‌هایی که مشکل شبکه دارند چون بسیار شلوغ است و یا دفاتر کاری که به اینترنت بدون مشکل نیاز دارند، بهترین گزینه است.

آیفون 13 از سرعت Wi-Fi 6E بهرمند خواهد شد! - iphone13 اکنون اپل با در اختیار گرفتن آخرین و برترین فناوری Wi-Fi 6E در آیفون 13 خود که قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود، می‌تواند گامی مثبت رو به جلو بردارد. در یادداشت دیگری، در همین گزارش مجددا ذکر شده که هر دو مدل آیفون 13 پرو دارای سنسورهای دوربین ToF LiDAR خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید