ساعت گلکسی واچ 5 پرو بدون حاشیه چرخان عرضه می شود

ساعت گلکسی واچ 5 پرو بدون حاشیه چرخان عرضه می شود

شرکت سامسونگ در ماه جولای از نسل جدید ساعت هوشمند خود به نام سری گلکسی واچ 5 رونمایی خواهد کرد و عضو ارشد و برجسته این سری چیزی نیست جز گلکسی واچ 5 پرو. ساعتی که قرار بوده تفاوت‌هایی با نسل پیشین داشته و مشخصات کلیدی قابل توجهی هم دارد.

این ساعت هوشمند سامسونگ طبق گزارش جدید بدون حاشیه چرخان بوده و یکی از ویژگی‌هایی که موجب تمایز با اپل واچ می‌شد را حذف کرده است. تا به حال شایعات بسیاری درباره این ساعت منتشر شده و هیچ یک توسط سامسونگ به تایید یا تکذیب نرسید.

گلکسی واچ 5 پرو یک مدل خاص از سامسونگ

ساعت گلکسی واچ 5 پرو بدون حاشیه چرخان عرضه می شود

سم موبایل که یکی از رسانه‌های مرتبط با سامسونگ بوده، گزارش داد این شرکت برنامه‌ای برای افزودن نمایشگری با حاشیه چرخان به مدل پرو سری واچ 5 ندارد. پیش از این بیشتر ساعت‌های سامسونگ ویژگی حاشیه چرخان داشتند که برای برخی از طرفداران جذاب بود و حال با حذف آن می‌توانند ناامیدکننده باشد.

پیشتر گزارش شد این ساعت از باتری 570 میلی آمپرساعتی برخوردار است و شاید همین باتری بزرگ موجب شده تا سامسونگ برای جای دادن آن حاشیه چرخان را حذف کند. براساس اطلاعات قبلی سری واچ 5 دارای نمایشگر اولد، سیستم عامل ور او اس، استاندارد ضدآب، قابلیت GPS، قابلیت اندازه گیری دمای بدن، قابلیت‌های ردیابی تناسب اندام و برخی دیگر هستند.

در هر صورت برای کسب جزئیات تکمیلی باید تا جولای منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید