اولین گوشی Redmi Note با صفحه‌نمایش منحنی AMOLED به زودی ظاهر می‌شود!

اولین گوشی Redmi Note با صفحه نمایش خمیده AMOLED به زودی ظاهر می‌شود! تیزری از سری جدید گوشی‌های هوشمند Redmi Note 12 در وب منتشر شده است و با قضاوت بر اساس آن، مدلی با صفحه‌نمایش خمیده در این سری وجود خواهد داشت. اگر چنین است، پس ما در مورد یک ماتریس ارزان قیمت AMOLED صحبت می‌کنیم و بنابراین، صفحه‌نمایش به مدل برتر خط +Redmi Note 12 Pro نسبت داده می‌شود.

رندر به وضوح پانل منحنی را نشان می‌دهد. با توجه به این، تنها یک مدل دارای چنین صفحه‌نمایشی خواهد بود، بقیه به احتمال زیاد صفحه‌نمایش تخت دریافت خواهند کرد.

اولین گوشی Redmi Note با صفحه‌نمایش منحنی AMOLED به زودی ظاهر می‌شود! - 1666523743 726 The first Redmi Note phone with a curved AMOLED screenردمی قبلاً چندین تیزر رسمی اختصاص داده شده به خط تولید Redmi Note 12 منتشر کرده، اما تاکنون جزئیات فنی منتشر نشده است. با توجه به اینکه اولین نمایش رسمی در ۲۷ اکتبر برگزار می‌شود، جزئیات رسمی در مورد پارامترهای کلیدی تلفن‌ها ممکن است تا فردا ظاهر شود.

در این میان، جزئیات غیر رسمی وجود دارد. مدل پایه دارای پردازنده دایمنسیتی ۱۰۸۰ مدیاتک است و مدل بالاتر ممکن است دارای یک دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و پشتیبانی از شارژ ۲۱۰ واتی باشد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید