تاریخ عرضه مدل‌های جدید مک‌بوک پرو اعلام شد!

مدل‌های جدید مک‌بوک پرومارک گورمن، تحلیل‌گر اپل از بلومبرگ، تاریخ جدیدی را برای مدل‌های جدید مک‌بوک پرو تعیین کرده است. به طور معمول انتظار می‌رفت مدل‌های مورد بحث امسال وارد بازار شوند، اما در سمت اپل، همه چیز آنطور که انتظار می‌رفت انجام نشد. بنابراین، مدل‌های جدید مک‌بوک پرو با پردازنده M2 Max و M2 Pro چه زمانی وارد بازار می‌شوند؟ با هم جزییات این خبر را با هم مرور می‌کنیم.

مدل‌های جدید مک‌بوک پرو در اوایل سال ۲۰۲۳ معرفی خواهند شد

مارک گورمن، تحلیلگر اپل از بلومبرگ، به آغاز سال ۲۰۲۳ برای مدل‌های جدید مک‌بوک اشاره کرد. مدل‌های جدید مک‌بوک پرو که در اندازه‌های ۱۴ و ۱۶ اینچی خواهند بود، از پردازنده‌های M2 Pro و M2 Max بهره می‌برند. هیچ تغییر محسوسی در مدل‌های جدید مک‌بوک پرو به جز پردازنده متفاوت و رم فوق سریع وجود نخواهد داشت.

زیرا اپل قبلا مدل‌های مک‌بوک پرو را در اندازه‌های ۱۴ و ۱۶ اینچی با پردازنده M1 Pro در سال ۲۰۲۱ عرضه کرده است. غول فناوری کوپرتینویی انتظار دارد فناوری‌های به کار رفته جدید در محصولات سریالی خود که به طور دوره‌ی منتشر می‌کند، گسترده‌تر شود.

تاریخ عرضه مدل‌های جدید مک‌بوک پرو اعلام شد! - m2 pro ve m2 max macbook pro tarih belli olduمارک گورمن همچنین اعلام کرد که اپل مدل جدید آی‌مک با پردازنده M3 را تا پایان سال ۲۰۲۳ معرفی خواهد کرد. او جزئیات بیشتری را به اشتراک گذاشت، زیرا زمان زیادی برای تبلیغ این محصول در اختیار داشت. وی در نهایت عنوان کرد که یک مدل جدید مک مینی با پردازنده‌های M2 و M2 Pro نیز توسط اپل تست شده است، اما او اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه دوباره ارائه نکرد.

اپل همچنین در حال آماده شدن برای مک بوک ایر ۱۵.۵ اینچی است تا محصولی با مجموعه‌ای از اجزای مقرون به‌صرفه و صفحه‌نمایش بزرگ باشد. طبق اطلاعات فاش شده، این غول فناوری سال آینده یک مک‌بوک ایر با قیمت ۱۴۹۹ دلار عرضه خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید