لیگ بازی Call Of Duty در فصل دوم خود بسیار متفاوت ظاهر خواهد شد

لیگ بازی Call Of Duty در فصل اول خود شروع بسیار جالبی داشت و بسیار مورد توجه بازیکنان قرار گرفت، به علاوه CDL یا (Call Of Duty league) با اقدامی بلند پروازانه‌ و برای شرکت در مسابقات ورزش‌های الکترونیکی و ادغام با آن با هدف شرکت تیم‌های شهری تاسیس شد و این موضوع از مراسم زنده‌‌ای که در Minneapolis Armory برگزار شد آغاز شد. هرچند بعد از مدت کوتاهی این مسئله به اجبار دستخوش تغییر شد.

مانند اکثر لیگ‌های بازی در جهان، CDL نیز مجبور شد با دور شدن از برگزاری مراسم‌های حضوری به فرمت آنلاین رو بیاورد که بازیکنان فقط به صورت آنلاین می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند، قسمت جالب توجه اینجاست که این فرمت تا به امروز موفقیت آمیز بوده است. با توجه به گزارش‌های منتشر شده از این لیگ، در فینال لیگ گذشته بازی Call Of Duty که بین دو تیم Dallas و Atlanta برگزار شد،‌ توانست تا حدود 330,000 بیننده آنلاین را به خود جذب کند.

فصل دوم لیگ بازی Call Of Duty

تغییرات فصل دوم لیگ Call Of Duty

طبق گفته‌های Johanna Faries عضو هیئت مدیره CDL، آن‌ها توانسته‌اند که تجربه‌هایی را از لیگ اول بازی Call Of Duty به دست بیاورند و با استفاده از این تجربه‌ها امکانات جذاب‌تری را برای بازیکنان این عنوان در فصل دوم قرار دهند.

لیست تغییرات فصل دوم این بازی زیاد است، اما تغییر اصلی درباره ساختار بازی بوده و از این به بعد مسابقه‌ها به صورت هشت نفره (چهار در مقابل چهار) برگزار خواهد شد و این بدان معنی است که هر کدام از تیم‌های شرکت کننده باید یک نفر را از لیست تیم خود حذف کنند. بازی‌های امسال در رایانه شخصی اجرا خواهند شد و همچنین با تغییر دادن بازی نسبت به فصل قبلی، قرار است تا در این دوره از رقابت‌ها از بازی Call Of Duty Black Ops Cold War استفاده شود. باقی تغییرات (مانند اجازه دادن به تیم‌ها برای طراحی لباس شخصی خود) مقیاس کوچک‌تری نسبت به تغییرات ذکر شده دارند.

همچنین به گفته‌ی Faries بازیکنان و تیم‌ها به صورت مستقیم در تمامی تصمیمات اتخاذ شده دخیل بوده‌اند، به خصوص آن‌هایی که تاثیر بیشتری بر روی خود بازیکنان داشتند.

لیگ بازی Call Of Duty در فصل دوم خود بسیار متفاوت ظاهر خواهد شد - 2VSQG3KTCZDXVMSHVFVA26PFD4

با توجه به گزارش‌ها در این فصل تغییرات ساختاری بزرگی به منظور منظم کردن لیگ، ایجاد شده است. در این فصل تیم‌ها با یکدیگر رقابت کرده و از هر مسابقه امتیازاتی را به دست می‌آورند و سپس ۸ تیم‌ که در پایان فصل بیشترین امتیازات را جمع آوری کرده باشند به دور بعد راه پیدا می‌کنند.

فصل جدید لیگ بازی Call Of Duty، در یک زمان مناسب برگزار خواهد شد و با توجه به علاقه بازیکنان به این عنوان، می‌توان گفت این بازی همچنان محبوب بوده و طرفداران بسیار زیادی خواهد داشت. به علاوه، عضو هیئت مدیره این لیگ اضافه کرد که تمرکز اصلی آن‌ها بر این است که این لیگ مانند لیگ فصل گذشته دارای بیننده‌های زیادی باشد و به همین دلیل اقداماتی برای جذاب‌تر کردن این لیگ انجام خواهند داد.

منبع: theverge

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید