بهترین محافظ نمایشگر گوشی OnePlus 9 Pro

بهترین محافظ نمایشگر گوشی OnePlus 9 Pro

شرکت وان پلاس هر سال نسل جدیدی از گوشی هوشمند خود را در قالب مدل‌های پرچمدار معرفی و عرضه می‌کند. در سال 2021 بود که شاهد رونمایی و عرضه گوشی OnePlus 9 Pro بودیم، یک پرچمدار ناقابل که با مشخصات کلیدی برجسته و طراحی ارتقایافته نسبت به نسل قبل از راه رسید.

گوشی OnePlus 9 Pro دارای پوشش شیشه نمایشگر گوریلاگلس بوده اما داشتن محافظ می‌تواند دوام صفحه نمایش را نیز افزایش یابد. بنابراین محافظ کمک شایانی در افزایش ارتقا دوام دستگاه داشته که با آن می‌توان تجربه کاربری بهتری داشت.

در این مطلب قصد داریم بهترین محافظ نمایشگر گوشی OnePlus 9 Pro را برای شما مطرح سازیم.

محافظ نمایشگر E’QITAYO گوشی OnePlus 9 Pro

بهترین محافظ نمایشگر گوشی OnePlus 9 Pro

با سطح سختی 9H و پوشش ضد اثر انگشت، این دو بسته محافظ صفحه شیشه‌ای E’QITAYO به محافظت از صفحه نمایش شما از آسیب و همچنین لکه کمک می‌کند. همچنین دو محافظ لنز دوربین برای محافظت بیشتر وجود دارد.

محافظ نمایشگر Skinomi گوشی OnePlus 9 Pro

این محافظ صفحه نمایش TPU دو بسته که از مواد خود ترمیم شونده و استاندارد مقاومت نظامی ساخته شده است، با محافظت در برابر خط و خش و آسیب‌های دیگر برای صفحه نمایش شما عالی است. نصب بدون حباب و ضمانت مادام العمر را نیز ارائه می‌دهد.

محافظ نمایشگر GLASS-M گوشی OnePlus 9 Pro

بهترین محافظ نمایشگر گوشی OnePlus 9 Pro

این محافظ صفحه شیشه‌ای دوتایی به گونه‌ای طراحی شده است که دقیقاً مانند صفحه نمایشی که از آن محافظت می‌کند به نظر برسد. ساخته شده از شیشه بسیار نازک، سخت شده است تا اطمینان حاصل شود از نمایشگر OnePlus 9 Pro شما محافظت می‌کند.

محافظ نمایشگر OMOTON گوشی OnePlus 9 Pro

محافظ صفحه نمایش انعطاف پذیر OMOTON TPU با ضخامت تنها 1 میلی‌متر، سطح فوق العاده‌ای از محافظت را برای صفحه نمایش OnePlus 9 Pro شما به ارمغان می‌آورد. شما چهار محافظ صفحه نمایش به همراه ابزار نصب دریافت می‌کنید تا مطمئن شوید که هر بار به خوبی کار می‌کند.

محافظ نمایشگر SURBUID گوشی OnePlus 9 Pro

این بسته دوگانه از SURBUID با شیشه‌های بسیار شفاف هم برای نمایشگر و هم برای لنز دوربین، یک گزینه برجسته است. این محافظ تضمین کرده که نه تنها OnePlus 9 Pro شما در برابر حوادث ناگوار محافظت می‌شود، بلکه مشاهده صفحه نمایش و عکس‌ها شفاف به نظر می‌رسد.

محافظ نمایشگر Supershieldz TPU گوشی OnePlus 9 Pro

این دو بسته از محافظ صفحه نمایش TPU Supershieldz که از فرآیند سه‌لایه‌ای ساخته شده‌اند، سطوح با کیفیت بالایی از مقاومت در برابر آسیب را برای نمایشگر OnePlus 9 Pro شما به ارمغان می‌آورند. حساسیت لمسی بالا، واکنش صاف نمایشگر را که از دستگاه خود انتظار دارید حفظ می‌کند.

بهترین محافظ نمایشگر گوشی OnePlus 9 Pro

گوشی وان پلاس 9 پرو یک محصول رده بالا بوده و اگر نمایشگر آن دچار مشکل شود قطعا هزینه تعمیر کمی نخواهد داشت. پس چه خوب خواهد بود از یک محافظت باکیفیت بهره گرفته شود تا با خیالی راحت این گوشی هوشمند وان پلاس را به کار گرفت. به کمک محافظ‌های ذکر شده فوق شما این امکان را دارید تا از صفحه نمایش 120 هرتزی محصول وان پلاس حفاظتی داشته باشید.

مسئله‌ای که شاید برای کاربران این گوشی اهمیت بسزایی داشته باشد. ناگفته نماند که هر یک قیمت متفاوتی دارند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید