ستاره فیلم The Batman به پوشیدن لباس بتمن با بازی ول کیلمر اعتراف کرد

ستاره فیلم The Batmanطبق اعلام رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، ستاره فیلم The Batman ظاهرا او در تست لباس مورد نظر برای ایفای نقش شخصیت بتمن (Batman)، ابتدا زره شوالیه تاریکی با بازی ول کیلمر را به تن کرده بود تا سازندگان از روی آن یک لباس مخصوص او را درست کنند!

به نقل از Screen Rant، شاید سه‌گانه شوالیه تاریکی از کریستوفر نولان را بتوان بهترین آثار سینمایی از نظر نمرات دریافت شده توسط منتقدان و همچنین استقبال طرفداران دانست که در آن، بتمن به بهترین شکل ممکن در تصویر سینما دیده شد.

با این حال بعد از کنار رفتن این سه‌گانه و ایجاد جهان سینمایی DCEU، بتمن‌های پیش و بعد از این جهان آمدند و رفتند که بن افلک (Ben Affleck) آخرین آن‌ها بود. همچنین در تیزر فیلم The Flash دیده بودیم که ظاهرا تمامی این بتمن‌ها بخشی از مولتی‌ورس دی سی هستند و چندی از آن‌ها به علاوه بن افلک در این اثر سینمایی حضور خواهند داشت. اما درست در حاشیه این موضوع و پیش از دیدن بتمن‌های مختلف، ظاهرا دی سی برنامه‌های جداگانه‌ای برای شوالیه تاریکی دارد.

فیلم The Batman اثری است که سازندگان آن را کاملا خارج خارج از هیاهو دنیای سینمایی دی سی در نظر گرفته‌اند و به گفته آن‌ها، اتفاقات این داستان در یک جهان موازی و کاملا جداگانه رخ می‌دهد. در واقع چنین اتفاقی را در دنیای سینما و سریال‌های دی سی به شدت مشاهده کرده بودیم؛ جایی که هر فیلم ناگهان جدا می‌شود و سریالی کاملا بی‌مربوط به سریال بعدی ساخته خواهد شد!

با این حال بتمن تازه خلق شده داستان بسیار متفاوتی دارد، درست به مانند آنچه که کریستوفر نولان خلق کرده بود‌. اما پیش از آنکه فیلم ساخته شود، ابتدا باید بدانیم که ستاره فیلم The Batman کیست و بعد از فهمیدن آن، یکی از مهم‌ترین جلوه‌های بصری درباره این کاراکتر، لباس و زره مخصوص او خواهد بود!

گفته‌های ستاره فیلم The Batman درباره زره جدید بتمن

ستاره فیلم The Batmanدر رویداد DC FanDome سال جاری که حدود چند هفته پیش برگزار شده بود، ظاهرا رابرت پتینسون درباره لباس بتمن نظراتی را داده و همراه با مت ریوز (Matt Reeves)، اعتراف کرده‌اند که ابتدا از زره بتمن ول کیلمر برای این بازیگر استفاده شده بود. این لباس از جنس چرم دو اینچی است و همین مورد می‌تواند به شدت در محدودیت حرکت فرد تاثیرگذار باشد. اما بد نیست صحبت خود پتینسون را هم درباره این موضوع بشنوید!

واقعا عجیب بود، به یاد دارم که این لباس را پوشیدم و بعدش خیلی سریع به ذهنم رسید که انجام دادن این کار کاملا غیر ممکن است، غیر ممکن! کل مدت پوشیدن یک لباس دو اینچی چرم در حال عرق کردن و گرفتن آدرنالین خون بودم و استرس داشتم، تا اینکه تو (مت ریوز) به من گفتی که درباره عرق کردن چکار کنیم؟ من هم جواب دادم که هیچی! واقعا هیچ کاری برای جلوگیری این مورد نمی‌توان انجام داد!

پتینسون در این لباس هرگز آزادی عمل نداشته و به گفته خود او از عرق به مایع متحرک تبدیل شده است! همچنین جالب است بدانید که پیش‌تر خود ول کیلمر نیز در سال ۱۹۹۵ وقتی که فیلم Batman Forever را بازی می‌کرد، اظهار کرده بود که پوشیدن این لباس عملا راه رفتن را هم سخت می‌کند، چه برسد به انجام حرکات مختلفی که از شوالیه تاریکی انتظار می‌رود! بدین ترتیب، سازندگان تصمیم گرفتند تا لباس ستاره فیلم The Batman را عوض کرده و در نهایت به نسخه نهایی برسند که در تصاویر فیلم و همچنین تریلر آن مشاهده کرده بودیم.

در هر صورت فیلم سال ۱۹۹۵ Batman Forever کاملا بر پایه کمیک و تخیلی ساخته شده بود و هیچ تلاشی برای نمایش جزئیات واقع‌گرایانه نداشت، در حالی که فیلم جدید ساخته شده به دست مت ریوز، یک نمایش فوق‌العاده حرفه‌ای از بتمن در واقع‌گرایانه‌ترین شکل ممکن است. حال اینکه از لباس عجیب ول کیلمر برای ستاره فیلم The Batman استفاده شده بود خود موضوعی است که شاید تعجب بسیاری از طرفداران را به دنبال داشته و حتی بخواهند که یکبار رابرت پتینسون را در این زره قدیمی ببینند!

همچنین جالب است بدانید که پس از ارائه تریلر و برخی جزئیات از فیلم The Batman، حال یک اسکین خاص به نام Batman Who Laughs به بازی Fortnite اضافه شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید