شرکت تسلا از کارکنان بخش ایالت نوادا درخواست کرد تا از ماسک استفاده کنند

شرکت تسلا

تسلا موتورز (Tesla Motors) شرکت خودروسازی آمریکایی و تولیدکننده خودروهای برقی و قطعات موردنیاز قطارهای برقی به مدیریت ایلان ماسک (Elon Musk) است. این شرکت همچنین تولیدکنندهٔ پکیج‌های باتری لیتیم-یون برای دیگر خودروسازها، نظیر تویوتا و دایملر آگ است. یکی از شعبه‌های باتری سازی تسلا در ایالت نوادا در ایالت متحده آمریکا است. به نقل از wsj هم اکنون با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا شرکت تسلا از کارکنان کارخانه تولید باتری خود Reno در ایالت نوادا، می‌خواهد تا از روز دوشنبه داخل این کارخانه ماسک به صورت خود بزنند.

کارکنان واکسینه شده شرکت تسلا نیز باید از ماسک استفاده کنند

شرکت تسلا

پیش از این نیز تسلا از کارکنان واکسینه شده خود خواسته بود تا در محل کار خود از ماسک استفاده کنند اما هم اکنون این قانون جدید شامل حال افراد واکسینه شده نیز می‌شود و این افراد نیز باید در محل کار خود در نوادا از ماسک استفاده کنند.

سال گذشته در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در جهان، ایلان ماسک از انجام پروتکل‌های بهداشتی سرباز زد و از تعطیل کردن کارخانه‌های خود در ایالات مختلف از جمله کالیفرنیا جلوگیری کرد. سرانجام در ماه مارچ سال ۲۰۲۰ مجبور به تعطیل کردن دفاتر و کارخانه‌های خود شد.

پس از گذشت مدتی در تاریخ ماه می سال ۲۰۲۰ ماسک اعلام کرد که با سرپپیچی از دستورات اعلام شده جهت پیشگیری از همه‌گیری بیشتر ویروس کرونا، دفاتر مرکزی شرکت تسلا را باز خواهد کرد. پس از درگیری‌های فراوانی که برای شرکت تسلا جهت سرپیچی از دستورات اعمال شده در مورد پروتکل‌های بهداشتی کرونا، در سوم ماه آگوست سال جاری (۱۲ مرداد) ایجاد شده، ایلان ماسک اعلام کرد که تمامی افرادی که با مراکز تسلا در ارتباط هستند باید از ماسک صورت استفاده کنند. اکنون این قانون آپدیت شده و همه کارمندان چه واکسینه شده و چه واکسینه نشده باید در محل کار به صورت خود ماسک بزنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید