تنسنت برند BlackShark شیائومی را خریداری خواهد کرد!

تنسنت برند BlackShark شیائومی را خریداری می کند

شرکت شیائومی در سال‌های گذشته زیربرندهای مختلفی تاسیس کرده که از جمله باید به برند BlackShark گیمینگ اشاره کرد. این برند شیائومی تنها تاکنون چندین مدل گوشی گیمینگ را با مشخصات هیجان انگیز و طراحی حرفه‌ای راهی بازار کرده و حال یکی از شرکت‌های بزرگ چینی موسوم به تنسنت قصد خرید آن را دارد تا به گسترش کمپانی خود در حوزه گیمینگ بپردازد.

گفته شده ارزش این معامله ۳ میلیارد یوان معادل ۴۷۰ میلیون دلار است. بنابراین Tencent باید رقم نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلاری را جهت تصاحب این زیربرند شیائومی آماده کند. در اخباری مرتبط گوشی Blackshark 5 بزودی معرفی خواهد شد و مشخصات قابل توجهی دارد.

برند BlackShark به تنسنت می‌رسد؟

تنسنت برند BlackShark شیائومی را خریداری می کند

جزئیات بیشتری در کار نیست و نباید به شایعات بی اساس هم اشاره کرد. اما بلومبرگ پیشتر گزارش داد که تنسنت با خرید این برند قصد دارد به سمت تولید محصولات واقعیت مجازی رود و این بخش را پررنگ سازد. همچنین تنسنت علاقمند به فعالیت در بخش متاورس داشته و به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه شیائومی این شرکت چینی چیست.

گفته شده Blackshark 5 بزودی با پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۱، صفحه نمایش ۱۴۴ هرتز و حافظه رم ۱۶ یا ۱۸ گیگابایتی از راه خواهد رسید. اما دقیقا مشخص نیست آیا تنسنت معرفی خواهد کرد یا شیائومی.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید