بروزرسانی جدید تلگرام با ویژگی‌های جدید و مبتکرانه!

بروزرسانی جدید تلگرام

تلگرام سال میلادی را با سر و صدا به پایان رساند. بروزرسانی جدید تلگرام با مجموعه ای از ویژگی‌های جدید برای اندروید و iOS ارائه شد. ریکشن اکنون بخشی از برنامه است و اگر تا به حال از مسنجر فیس‌بوک استفاده کرده‌اید، می‌دانید که چگونه کار می‌کند. تفاوت ریکشن در تلگرام این است که در iOS برای انتخاب ایموجی، باید پیام را فشار داده و نگه دارید و در اندروید یک بار ضربه بزنید. در هر دو پلتفرم، دوبار ضربه زدن بر روی یک پیام، واکنش سریعی را ارسال می‌کند.

می‌توانید در بروزرسانی جدید تلگرام، واکنش دو ضربه‌ای پیش‌فرض را به چیز دیگری در تنظیمات تغییر دهید. ریکشن‌ها همیشه در چت‌های خصوصی فعال هستند، در حالی که در گروه‌ها و کانال‌ها، روشن شدن یا نبودن آن‌ها به عهده مدیران است.

Telegram adds reactions, spoilers, and message translation

قالب بندی جدید Spoiler در بروزرسانی جدید تلگرام به شما امکان می‌دهد اسپویلرها را پنهان کنید. شما فقط قسمت اسپویلر پیام خود را انتخاب کرده و آن را علامت گذاری می‌کنید. سپس پیام موجود در چت و همچنین در لیست چت و در اعلان‌ها پنهان می‌شود. برای دیدن آنچه پنهان است، به سادگی روی اسپویلر ضربه بزنید تا متن آن آشکار شود.

یک دکمه ترجمه اختصاصی جدید را می‌توان هنگام انتخاب پیام به منوی زمینه اضافه کرد و این دکمه روی همه دستگاه‌های اندروید و همچنین +iOS 15 در دستگاه‌های اپل کار می‌کند. لیست زبان‌های موجود به نرم افزار گوشی شما بستگی دارد.

می‌توانید در بروزرسانی جدید تلگرام با انتخاب رنگ‌ها و الگو، کد QR را برای نمایه خود (یا شخص دیگری) تم کنید. منوهای زمینه تازه طراحی شده در macOS با نمادهای متحرک نیز وجود دارد. در نهایت، نسخه‌های تعاملی جدیدی برای برخی از شکلک‌ها در دسترس هستند. برای مثال، دانه‌های برف. ارسال این شکلک‌ها باعث می‌شود که برف روی صفحه بیاید. این ویژگی‌ها فقط در چت های ۱ به ۱ در دسترس هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید