تلگرام Premium با هزینه ماهانه 5 دلاری راه اندازی شد

تلگرام Premium با هزینه ماهانه 5 دلاری راه اندازی شد

پس از معرفی تلگرام Premium در اوایل این ماه، برنامه پیام‌رسانی بالاخره سطح پولی را راه‌اندازی کرد که به کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌های اضافی را با پرداخت 4.99 دلار در ماه می‌دهد. همه ویژگی‌ها در پستی در وبلاگ تلگرام مشخص شده‌اند، با برخی از برنامه‌های بزرگ‌تر آن شامل دانلود سریع‌تر و حداکثر حجم آپلود فایل بزرگ‌تر 4 گیگابایت.

مشترکین پریمیوم نیز دو برابر محدودیت‌های اعمال شده برای کاربران استاندارد دریافت خواهند کرد. به جای پیوستن به 500 کانال، تعداد مشترکان 1000 کانال محدود شده است. همین امر در مورد سایر ویژگی‌های تلگرام نیز صدق می‌کند که مشترکین می‌توانند 20 پوشه چت با 200 چت ایجاد کنند، تا 10 استیکر ذخیره کنند، حداکثر 10 چت را پین کنند و به جای سه حساب، در مجموع چهار حساب به تلگرام اضافه کنند. کاربران پریمیوم همچنین می‌توانند بایوس طولانی‌تری با پیوند داشته باشند.

تلگرام Premium در دسترس قرار گرفت

تلگرام Premium با هزینه ماهانه 5 دلاری راه اندازی شد

برخی از امتیازات دیگر عبارتند از دسترسی به کتابخانه‌ای از استیکرهای Premium با انیمیشن‌های تمام صفحه زشت‌تر، واکنش‌های ایموجی انحصاری، و تصاویر نمایه متحرک. همچنین امکان تبدیل متن برای پیام‌های صوتی در صورتی که هدفون در دسترس ندارید، علاوه بر ابزارهای مدیریت چت که به شما امکان می‌دهد پوشه چت پیش فرض خود را تغییر دهید، وجود دارد. اشتراک در Premium پیام‌های حمایت شده را در کانال‌های عمومی حذف می‌کند.

پاول دوروف مدیرعامل تلگرام نخستین بار سال 2020 دیدگاه خود را نسبت به این سطح بیان داشته و همچنان همان نظر پیشین را دارد. او مطرح کرد که حالت پریمیوم اگرچه ویژگی اضافی را ارائه خواهد داد، موارد رایگان برای همیشه برای کاربران رایگان دردسترس است.

همانطور که گفته شد، Telegram Premium دارای ویژگی‌های زیادی است که برای این پیام رسان با بیش از 700 میلیون کاربر فعال ماهانه یک نقطه عطف محسوب می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید