بازی FIFA 23 و افزودن محتوایی برگرفته از سریال تد لاسو

بازی FIFA 23 و به کار گرفته شدن محتوا تد لاسو در آن

شرکت EA به نظر رسیده قصد دارد برخی محتواهای دور از انتظار را برای بازی FIFA 23 در نظر گیرد و از جمله آنها می‌توان به افزوده شدن محتوایی برگرفته از سریال تد لاسو اشاره کرد. این موضوع را صفحه رسمی فیفا در پیج شبکه اجتماعی توییتر خود فاش کرد.

EA Sports این موضوع را تایید کرده و نخستین باری است که شاهد افزوده شدن یک محتوایی برگرفته از سریال هستیم. بنابراین باید آن را خبر جذابی برای طرفداران FIFA و سریال تد لاسو به حساب آورد. جالب خواهد شد که EA Sports برای بازی FIFA 23 چه محتوایی در این زمینه تدارک دیده است. در واقع باید بیان داشت که این حرکت یک کراس‌اوور بین دو سریال و بازی به شمار می‌رود.

آیا بازی FIFA 23 با یک Career Mode از تد لاسو و AFC Richmond همراه است؟

بازی FIFA 23 و به کار گرفته شدن محتوا تد لاسو در آن

مشخص نیست که این محتوای جدید چگونه یکپارچه خواهد شد و آیا به اندازه کافی برای حفظ یک حالت بازی کامل خواهد بود یا خیر. پیش از این، EA Sports با محتوای داستانی مانند «The Journey» که پس از ظهور بازیکنی در باشگاه‌های جوانان و ستاره شدن در صحنه جهانی فوتبال دنبال می‌کرد، دست به کار شده بود.

حالت مشابهی می‌تواند در بازی FIFA 23 وجود داشته باشد که به بازیکنان اجازه می‌دهد کنترل AFC Richmond را در تد لاسو به دست گیرند و تیم را به افتخار قهرمانی در اروپا برسانند. احتمالات کم نیستند و این لحظات واقعاً برای طرفداران فیفا هیجان‌انگیز است.

بازی FIFA 23 و به کار گرفته شدن محتوا تد لاسو در آن

به نظر می‌رسد که EA Sports به دنبال محدود کردن Journey”فیفا” به خودی خود، با صدای بلند است زیرا این آخرین بازی در این سری با مجوز فیفا خواهد بود. این عنوان قرار است در تاریخ ۲۷ سپتامبر یا ۵ مهر منتشر شود و جالب است که ببینیم حالت Ted Lasso چگونه به کار گرفته می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید