Tecno از اولین لنز ماکرو تلسکوپی گوشی هوشمند در جهان رونمایی کرد

Tecno از اولین لنز ماکرو تلسکوپی گوشی هوشمند در جهان رونمایی کرد

Tecno در اواسط دسامبر از فناوری تغییر حسگر IS خود برای دوربین‌های گوشی‌های هوشمند استفاده کرد و اکنون یک لنز ماکرو تلسکوپی را معرفی می‌کند که وعده می‌دهد نه تنها کیفیت عکس‌های ماکرو را به‌طور چشمگیری بهبود بخشد، بلکه کل تجربه گرفتن از آن‌ها را نیز ارتقا خواهد بخشید.

این یک لنز ماکرو تله فوتو است که همانطور اطلاعات اعلامی نشان می‌دهد، از بدنه خارج شده و به شما امکان می‌دهد بدون نیاز نزدیک شدن بیش از حد به سوژه، عکس‌های نزدیک بگیرید. این شرکت ادعا کرده که زوم اپتیکال 5 برابری را به کمک چنین لنزی می‌توان داشت و نتیجه نهایی با دوربین اصلی قابل مقایسه است.

این همان چیزی است که پیشتر با دوربین‌های ماکرو شاهد نبودیم. فناوری مورد اشاره همچنین امکان دیافراگم بزرگ‌تر را فراهم می‌کند که برای ثبت تصاویر باکیفیت بسیار لازم و مناسب است. بنابراین باید Tecno را از اولین شرکت‌های استفاده کننده چنین فناوری دانست.

اولین لنز ماکرو تلسکوپی گوشی هوشمند توسط Tecno معرفی شد

Tecno از اولین لنز ماکرو تلسکوپی گوشی هوشمند در جهان رونمایی کرد

علاوه بر این، Tecno می‌گوید این طراحی کاملا جمع‌وجور است و نیازی به محفظه بزرگ ندارد، اما در ارائه مشخصات دقیق سکوت کرده است و نمی‌دانیم چه مشخصه‌های دقیقی خواهد داشت.

متاسفانه کمپانی مورد اشاره مشخص نکرد چه زمانی اولین گوشی مجهز به چنین لنزی راهی بازار خواهد شد و احتمالا در اواخر امسال یا اوایل سال آینده چنین دستگاهی را شاهد خواهیم بود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید