TCL نمونه اولیه Fold ‘n Roll را به نمایش می‌گذارد

TCL announced a bunch of new phones

TCL در آوریل ۲۰۲۱ نمونه اولیه گوشی هوشمندی به نام Fold ‘n Roll را معرفی کرد که همانطور که از نام آن پیداست تا می‌شود و می‌چرخد. این گوشی صفحه نمایشی دارد که از روی صفحه شروع می‌شود، اطراف آن منحنی است، باز می‌شود و تا سمت راست ادامه می‌یابد. سپس به سمت چپ باز می‌شود و به یک تبلت ۱۰ اینچی تبدیل می‌شود.

ما فکر کردیم که  پروژه Fold ‘n Roll ممکن است هرگز عملی نشود و در حوزه طراحی دیجیتال باقی بماند، اما یک ویدیوی کوتاه از DTC 2021 در شنژن چین نشان داد که قرار است یک نمونه واقعی از این گوشی ساخته شود.

Fold 'n Roll

یک کلیپ ۳۰ ثانیه‌ای نشان می‌دهد که فناوری Fold ‘n Roll در دست توسعه است، اما رابط کاربری قطعا هنوز آماده نیست. حتی اگر فناوری چشمگیر به نظر برسد، صفحه اصلی برای انطباق با تغییرات تاخیر دارد. ما از نمایندگان رسانه‌های چینی یاد گرفتیم که این نمایشی از قابلیت‌های نمایشگر جدید توسط TCL و زیرمجموعه آن CSOT بود، به‌جای اینکه گوشی هوشمندی را که ممکن است در آینده نزدیک عرضه شود، نشان دهد.

CSOT، که مخفف China Star Optoelectronics Technology است، صفحه‌نمایش‌هایی را برای شرکت مادر و کسب‌وکار تلویزیونش ارائه می‌کند. همچنین یک بازیگر اصلی در بخش نمایشگرهای خانگی است و پنل‌های LCD را در اختیار شش تولیدکننده تلویزیون محلی قرار می‌دهد و از سریع‌ترین نرخ رشد جهان در تجارت نمایشگر برخوردار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید