گوشی تاشو و رولی TCL با یک طرح دیجیتالی توسط این شرکت معرفی شد

پس از اعلام ساخت یک گوشی با نمایشگر منعطف که امسال عرضه می‌شود، حال گوشی تاشو و رولی TCL توسط این شرکت با یک طرح دیجیتالی معرفی شده است. اما اشتباه نکنید! تا شدن و رولی بودن درواقع قابلیت‌های دستگاه هستند که در ادامه تصاویر آن را خواهید دید. با گیگ‌تک همراه باشید.

گوشی تاشو و رولی TCL

با به کار گیری بهترین تکنولوژی و لولاها پیشرفته، ظاهرا شرکت TCL به دنبال ساخت دستگاهی است که می‌تواند پس از باز شدن، به صورت رولی کشیده‌تر شده و به یک تبلت ۱۰ اینچی تبدیل شود. این در حالی است که نمایشگر اصلی همیشه در قسمت خارجی بدنه باقی مانده و می‌توانید در اولین مرحله صفحه دوم را از پشت آن بیرون کشیده و باز کنید.

گوشی تاشو و رولی TCL

لازم به ذکر است که نمایشگر گوشی در حالت «گوشی» ۶.۸۷ اینچ بوده و در هنگام باز کردن به ۸.۸۵ اینچ ارتقا خواهد یافت که در میان گوشی‌های تاشو یک رکورد محسوب می‌شود. سپس می‌توانید با کشیدن آن را به ۱۰ اینچ برسانید که صفحه را از حالت عامیانه مربعی شکل در گوشی‌های هوشمند خارج کرده و آن را به یک تبلت برای دیدن فیلم تبدیل خواهد کرد.

به هر حال به ثمر نشاندن چنین طرحی و ساخت یک گوشی تاشو و رولی از کمپانی TCL هرگز بعید نیست؛ چراکه این شرکت قرار است تا یک گوشی منعطف را در سال میلادی جاری عرضه کند و همکاری نزدیک آن به شرکت CSOT که سازنده نمایشگرهای کوچک و بزرگ است TCL را به این هدف نزدیک‌تر می‌کند.

گوشی تاشو و رولی TCL

با این وجود اگر دقت کرده باشید، هر دو نمایشگر گوشی در حالت تا شده خارج از دستگاه هستند که قسمت پشتی آن را در مقابل خطرهای احتمالی مانند خراشیدگی و افتادن آسیب‌پذیر می‌کند. به همین دلیل است که طبق اعلام رسمی، TCL قصد دارد تا با چند شرکت دیگر برای ساخت یک گلس مقاوم همکاری کند تا این مشکل را برطرف کند. نمونه قابل مشاهده در تصاویر بالا همگی از محافظ صفحه پلاستیکی استفاده می‌کنند.

گوشی تاشو و رولی TCL

به هر حال گوشی تاشو و رولی TCL طبق اعلام مدیران این شرکت احتمالا تا مدتی دور در دسترس کاربران قرار نخواهد گرفت و این صرفا یک طرح برای ساخت مدل‌های مختلف در آینده است. اما اگر گوشی منعطف این شرکت امسال موفقیت‌های لازم در زمینه مقاومت را کسب کند، دیدن یک اسمارتفون سه منظوره هرگز خارج از باور نیست.

منبع: GSM Arena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید