ساخت فیلم «فیوریوسا» با بازی آنیا تیلور جوی به اتمام رسید

فیلمبرداری «فیوریوسا» با ایفای نقش آنیا تیلور جوی به اتمام رسیدآنیا تیلور جوی سرانجام با انتشار پستی در حساب اینستاگرامش فاش کرد که ساخت فیلم «فیوریوسا» به کارگردانی جورج میلر را به اتمام رسانده است.

بازیگر «بازی ملکه» سه شات را به اشتراک گذاشت که از او در زمان فیلمبرداری «مکس دیوانه» گرفته شده بود. او در این فیلم نقش شخصیت اصلی را بازی می‌کند.

امپراتور فیوریوسا، یک شخصیت خیالی از مکس دیوانه: جاده خشم است. او یک کاپیتان جنگی تحت فرماندهی ایمورتان جو/جوِ جاودانه است اما برای آزادی «پنج همسر»، صیغه‌های جو (مشهور به «پرورش‌کنندگان»)، بر ضد او می‌شود. فیوریوسا در طول سفر خود با مکس راکاتانسکی/مکس دیوانه آشنا می‌شود و آن دو با وجود خصومت و دشمنی اولیه با هم متحد می‌شوند تا پنج همسر را به محیطی امن به نام «مکان سبز» ببرند.

ساخت فیلم «فیوریوسا» با بازی آنیا تیلور جوی به اتمام رسید -شارلیز ترون در جاده خشم (۲۰۱۵) این شخصیت را برای اولین بار به تصویر کشید. در اکتبر ۲۰۲۰ تأیید شد که آنیا تیلور-جوی نقش یک فیوریوسای جوان را در فیلم پیش‌درآمد مستقل فیوریوسا بازی خواهد کرد که در ۲۴ مه ۲۰۲۴ اکران خواهد شد. 

آن‌ها با عبور از سرزمین بایر، با قلعه‌ای مواجه می‌شوند که توسط ایمورتان جو اداره می‌شود. در حالی که دو ستمگر برای تسلط می‌جنگند، فیوریوسا باید از خطرات زیادی جان سالم به در ببرد، او برای یافتن راه خانه خود شروع به جمع‌آوری تجهیزات لازم می‌کند.

فیوریوسا یک بازوی چپ مکانیکی دارد. مکس دیوانه: جاده خشم توضیح نمی‌دهد که فیوریوسا چگونه بازوی خود را از دست داده‌است. فیوریوسا یک ماشین جنگی (War Rig) را رانندگی می‌کند، که یک کامیون سریع و قدرتمند و وسیله نقلیه اصلی است که او، مکس و پنج همسر در تلاش برای فرار از ایمورتان جو و رسیدن به «مکان سبز» از آن استفاده می‌کنند. او همچنین به یک تفنگ دستی و یک اسلحه اتوماتیک مسلح است

کریس همسورث و تام برک در این فیلم با هم بازی می‌کنند و بازیگران «جاده خشم» ناتان جونز و آنگوس سامپسون دوباره در نقش‌هایشان حضور خواهند یافت.

تیلور جوی در مورد قدردانی خود از کار سختی که گروه فیلمبرداری برای این پروژه انجام دادند گفت: “بازی در این اثر، افتخار بزرگی بود که باعث حضور در کنار همکارانم شد… از شما متشکرم که در این راه سخت در کنارم بودید. 

فیلمبرداری این پروژه در ماه ژوئن در مکان‌های مختلف در نیو ساوت ولز استرالیا آغاز شد و بزرگ‌ترین تولید فیلم در تاریخ این کشور است. گزارش شده است که تصویربرداری به دلیل بارش همه جانبه و شرایط سیلابی در سراسر ایالت‌های شرقی استرالیا در بسیاری از ماه‌های گذشته با تاخیر مواجه شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید