ذخیره‌سازی نامحدود تصاویر گوگل از این پس فقط برای کاربران T-Mobile!

T-Mobile ذخیره‌سازی نامحدود تصاویر را برگرداند! سال گذشته، گوگل پس از توقف فضای ذخیره‌سازی با کیفیت اصلی که در دسترس خریداران پیکسل بود، ارائه پشتیبان‌گیری نامحدود از تصاویر را که عکس‌ها را با کیفیت پایین‌تری ذخیره می‌کرد، متوقف کرد. اکنون راهی برای بازگرداندن آن وجود دارد اما به جای انحصاری بودن برای دارندگان پیکسل، فقط برای مشترکین T-Mobile در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

جزئیات طرح T-Mobile

طرح ماهانه ۱۵ دلاری در ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) در دسترس قرار خواهد گرفت. این طرح اشتراک ۲ ترابایتی Google One (۱۰ دلار در ماه و ۱۰۰ دلار در سال) با فضای ذخیره‌سازی نامحدود برای عکس‌ها و ویدیوها با وضوح کامل ترکیب می‌شود.ذخیره‌سازی نامحدود تصاویر گوگل از این پس فقط برای کاربران T-Mobile! - gsmarena 000 ۴توجه داشته باشید که این فقط برای دارنده حساب اصلی اعمال می‌شود، به این معنی که اگر طرح Family دارید، فقط یکی از شما فضای ذخیره‌سازی نامحدود را دریافت می‌کند. با این حال، فضای ذخیره‌سازی ۲ ترابایتی را می‌توان با حداکثر ۵ نفر به اشتراک گذاشت.

این طرح با تمام هدیه‌های معمول Google One ارائه می‌شود، به عنوان مثال: توانایی پشتیبان‌گیری از تلفن خود در فضای ابری، دریافت آزمایش‌های طولانی برای سرویس‌‌های Google (YouTube Premium ،Stadia و غیره)، سرویس VPN برای Android و iOS و چند ویژگی دیگر که این هدیه‌ها را می‌توان با حداکثر ۵ نفر نیز به اشتراک گذاشت.

ذخیره‌سازی نامحدود تصاویر گوگل از این پس فقط برای کاربران T-Mobile! - gsmarena 001 ۹اگر علاقه‌مند هستید، می‌توانید جزئیات بیشتر در مورد طرح جدید را در T-Mobile.com بررسی کنید. اگر به فضای ذخیره‌سازی زیادی نیاز ندارید (مخصوصاً برای عکس‌ها)، T-Mobile همچنین دارای یک طرح انحصاری ۵۰۰ گیگابایتی با قیمت ۵ دلار در ماه است. گوگل فقط سه طرح پولی ارائه می‌دهد: ۱۰۰ گیگابایت در ماه با ۲ دلار، ۲۰۰ گیگابایت در ماه با ۳ دلار و ۲ ترابایت در ماه با ۱۰ دلار.

به هر حال، مشترکین Google Fi به چنین معامله‌ای دسترسی ندارند که نشان می‌دهد T-Mobile هزینه ذخیره‌سازی اضافی را پرداخت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید