برنامه صفحه کلید SwiftKey به iOS باز می‌گردد

برنامه صفحه کلید SwiftKey به iOS باز می‌گردد - RuqpfXchR3rtoufk2GUaeR 1200 80.jpgبرای استفاده از کیبوردهایی به جز کیبورد اصلی آیفون گزینه‌های زیادی وجود ندارد که به درد بخور باشند، اما SwiftKey برای iOS یکی از آن گزینه‌های خوب است. اپلیکیشن محبوب صفحه کلید سوئیفت‌ کی که در حال حاضر متعلق به مایکروسافت است، اخیراً توسط مایکروسافت از سیستم عامل iOS حذف شده بود و مایکروسافت اعلام کرده بود که دیگر از این برنامه پشتیبانی نخواهد کرد و دیگر در اپ استور در دسترس نخواهد بود.

اکنون فقط 45 روز از آن زمان می گذرد، اما به نظر می رسد مایکروسافت سوئیفت‌ کی را برای iOS از مرگ بازگردانده. به نظر می‌رسد که مایکروسافت تقاضای کاربران برای این برنامه را دیده و تصمیم گرفته است تا یک شانس دیگر به آن بدهد و همچنین ویژگی‌های بیشتری برایش در نظر گرفته.

به نظر می رسد مایکروسافت بر اساس بازخورد کاربران تصمیم گرفته که سوئیفت‌ کی را به iOS بازگرداند. در بیانیه‌ای که توسط The Vergeمنتشر شده گفته شده: “بر اساس بازخورد کاربران، SwiftKey iOS در فروشگاه App Apple قرار گرفته است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به Support.SwiftKey.com مراجعه کنید.”

SwiftKey

SwiftKey هنوز در آخرین نسخه خودش است، اما ویژگی های جدیدی در راه است. پدرام رضایی، مدیر ارشد فناوری مایکروسافت برای بخش نقشه‌ها و خدمات محلی گفت که آن‌ها «در حال سرمایه‌گذاری هنگفتی روی صفحه‌کلید سوئیفت‌ کی هستند». 

پیش از این، کریس وولف، مدیر مدیریت محصول در سوئیفت‌ کی، گفته بود که “از ۵ اکتبر، پشتیبانی از SwiftKey iOS به پایان می رسد و از لیست App Store اپل حذف می شود. مایکروسافت به پشتیبانی از SwiftKey Android و همچنین نسخه های دیگر ادامه خواهد داد. فناوری که صفحه کلید لمسی ویندوز را تقویت می کند.”

به نظر می رسد مایکروسافت از آن زمان به بعد در مورد استراتژی سوئیفت‌ کی خود تجدید نظر کرده است، با توجه به اینکه این شرکت اکنون برنامه های بزرگی برای این برنامه در iOS و Android دارد. هنوز جزئیاتی در دست نیست، اما می‌توانید انتظار داشته باشید که این اپلیکیشن در ماه‌های آینده تجربه تایپ کردن را در بهترین شکل ممکن در آیفون‌ها امکان پذیر کند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید