ساخت فصل دوم سریال Surface به رهبری گوگو امباتا-را تایید شد

Surfaceاستودیوی اپل اعلام کرده است که سریال هیجان‌انگیز Surface به رهبری گوگو امباتا-را برای فصل دوم تمدید شده است که اکنون در لندن، زادگاه شخصیت امباتا-را سوفی، جریان دارد. این تمدید پس از سه ماه از پایان فصل اول سریال ۸ قسمتی انجام می‌شود.

گوگو امباتا-را، تهیه کننده اجرایی، در بیانیه‌ای گفت: “من از ادامه این سفر و غوطه‌ور شدن در تنش و راز Surface با این تیم درخشان، هیجان زده هستم.” من عاشق بازی سوفی هستم، زیرا او وارد دنیای خطرناک گذشته‌اش در لندن در فصل ۲ می‌شود.

سرفیس توسط ورونیکا وست ساخته و نوشته شده است که به عنوان مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت می‌کند. الیور جکسون کوهن (The Haunting of Hill House)، استفان جیمز (If Beale Street Could Talk)، آری گرینر (I’m Diing Up Here)، نامزد جایزه اسکار ماریان ژان باپتیست (Secrets & Lies)، فرانسوا آرنو (من مادرم را کشتم) و میلی برادی (غرور و تعصب و زامبی‌ها) به گوگو امباتا-را می‌پیوندند. 

درون مایه سریال Surface

 در خلاصه داستان آمده است: «در سانفرانسیسکو، گوگو امباتا راو در Surface، زنی را بازی می‌کند که از ضربه‌ای به سر رنج می‌برد که باعث از دست دادن شدید حافظه او شده است، که گمان می‌رود در نتیجه اقدام به خودکشی باشد.» . هنگامی که سوفی تلاش می‌کند تا با کمک همسر و دوستانش قطعات زندگی خود را دوباره جمع کند، شروع به این سوال می‌کند که آیا واقعیتی که به او گفته می‌شود در واقع حقیقتی است که او زندگی کرده است یا خیر.

در میان پیچ و تاب‌ها و یک مثلث عشقی غیرمنتظره، این داستان مهیج و جذاب می‌پرسد که اگر یک روز از خواب بیدار می‌شدی و اسرار خود را نمی‌دانستی چه؟ Surface داستان خودیابی است که به این فکر می‌کند که آیا ما از قبل برنامه‌ریزی شده‌ایم تا آن چیزی که هستیم شویم یا هویت خود را شخصا انتخاب می‌کنیم.

تهیه کنندگان اجرایی عبارتند از: گوگو امباتا-را، ریس ویترسپون، لورن نویستادتر و سم میلر. کارگردانی این سریال بر عهده سم میلر، کوین سالیوان، جنیفر موریسون و تاکر گیتس است. این محصول توسط استودیو اپل و هِلو سان‌شاین است. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید