کریس پرت و جک بلک در فیلم جدید Super Mario Bros بازی خواهند کرد

Super Mario Brosبه زودی قرار است Super Mario Bros ساخته شود و در چند روز اخیر اخباری در مورد بازیگران آن به بیرون درز کرده است. در این میان به نظر می‌رسد که کریس پرت در نقش شخصیت ماریو و چارلی دی در نقش برادرش لوئیجی ظاهر خواهد شد. نقش Princess Peach نیز Anya Taylor-Joy  خواهد رسید. شخصیت شرور Bowser  نیز به جک بلک خواهد رسید.

ایفای نقش Donkey Kong نیز در این فیلم سینمایی که قرار است در سال ۲۰۲۲ اکران شود به Seth Rogen  خواهد رسید. در اینستاگرام، کریس پرت با گفتن ((رویاها به حقیقت می‌پیوندد)) که صدای ماریو، را به تصویر می‌کشد، واکنش نشان داد و یادآوری کرد که او نقش اصلی را در این بازی خاطره‌ساز کودکی بر عهده خواهد داشت.

کریس پرت و جک بلک در فیلم جدید Super Mario Bros بازی خواهند کرد - Untitled 3تهیه کنندگان گفتند که هر بازیگر به دلیل توانایی‌اش در جذب روح منحصر به فرد هر یک از شخصیت‌های نمادین انتخاب شده است. این اولین باری نخواهد بود که ماریو و لوئیجی در یک مجموعه سینمایی حضور دارند. در سال ۱۹۹۳، یک فیلم لایو اکشن بر اساس سری بازی‌های محبوب ساخته شده بود، اما از سوی منتقدان مورد استقبال قرار نگرفت.

کریس ملانداندری تهیه کننده می‌گوید: ماریو و لوئیجی دو نفر از دوست داشتنی‌ترین قهرمانان در فرهنگ عامه هستند و افزود آنها می‌خواهند این شخصیت‌ها را برخلاف هر فیلمی که قبلا ساخته‌اند، زنده کنند.

شیگرو میاموتو از نینتندو اظهار امیدواری کرد که این انیمیشن سرگرمی جدیدی باشد که Super Mario Bros را بر روی صفحه نمایش زنده می‌کند و به همه این امکان را می‌دهد که از داستان بازی سر دربیاورند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید