قاب‌های iPhone 14 با قیمت پایه ۹ دلار در هند عرضه شدند

قاب‌های iPhone 14 با قیمت پایه 9 دلار در هند عرضه شدنداز سری قاب‌های iPhone 14 در هند رونمایی شده است که برای مدل‌های پرچمدار فعلی اپل جای دارند. قاب‌ها جزو مجموعه‌ای از لوازم جانبی Stuffcool هستند که اکنون برای آیفون ۱۴ در دسترس هستند. لوازم جانبی جدید شامل آداپتورهای شارژ سریع و کاور/قاب‌های گوشی با رنگ‌های مختلف است.

قاب‌های iPhone 14

قاب‌های آیفون ۱۴ جالب بوده و قابلیت‌هایی را ارائه می‌دهند. به گفته این شرکت، هر لوازم جانبی به خوبی مهندسی شده و با فناوری پیشرفته ساخته شده است.

قاب‌های iPhone 14 با قیمت پایه 9 دلار در هند عرضه شدند

کیس کروم یک قاب شفاف با قاب سپر آبکاری شده است؛ در برابر ضربه مقاوم بوده و طراحی شیکی دارد. همچنین دلیل شفافیت، رنگ اصلی آیفون ۱۴ را نشان می‌دهد و مانند دوربین جدید با ویژگی‌های جدید مدل کاملاً سازگار است. دارای بافت ضد اثر انگشت و دکمه های انعطاف پذیر اما دقیق است.

قاب‌های iPhone 14 با قیمت پایه 9 دلار در هند عرضه شدند

کیس Aktion از ادغام TPU و پلاستیک سخت ساخته شده است.  این یک قاب شفاف با لبه‌ای بلند است و از صفحه‌نمایش گوشی در برابر خراش محافظت می‌کند. همچنین پشت شفاف آن رنگ آیفون اصلی را نشان می‌دهد.

علاوه بر آن این قاب از فناوری جیب شوک برای صاف، سبک و محافظ گوشی استفاده می‌کند. این گوشی هوشمند در حالی که با قاب Aktion با دکمه‌های لمسی خاص خود پوشیده شده است، می‌تواند به صورت بی‌سیم شارژ شود.

قیمت و در دسترس بودن قاب‌های iPhone 14

کیس آرتوس در رنگ‌های مشکی، آبی و بنفش عرضه شده و قیمت آن‌ها از ۸۹۹ روپیه (۱۱ دلار) شروع می‌شود. همچنین قاب‌های کروم و اکتیون نیز به قیمت ۶۹۹ روپیه(۹دلار) فروخته می‌شوند.

قاب‌های جدید Stuffcool iPhone 14 و سایر لوازم جانبی Stuffcool iPhone 14 را می‌توانید مستقیماً از وب‌سایت Stuffcool خریداری کنید. لوازم جانبی نیز در فروشگاه‌های مختلف خرده فروشی آنلاین و آفلاین در هند موجود است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید