نتفلیکس برای فصل چهارم Stranger Things یک تریلر جدید منتشر کرد!

فصل چهارم Stranger Things

نتفلیکس روز شنبه تیزر جدیدی از فصل چهارم Stranger Things را به عنوان بخشی از رویداد Tudum منتشر کرد. این تیزر با ورود خانواده‌ای به خانه‌ای قدیمی شروع می‌شود، اما در سبک کلاسیک Stranger Things، همه چیز به سرعت وحشتناک و عجیب خواهد شد. فصل چهارم Stranger Things در سال ۲۰۲۲ پخش می‌شود.

A brand-new 'Stranger Things' season 4 teaser trailer is here: watch -  pennlive.com

فصل چهارم مدتها است که در راه است. فصل سوم Stranger Things بیش از دو سال پیش در ۴ ژوئیه ۲۰۱۰ (۱۴ دی) آغاز شد، بنابراین طرفداران مدت زیادی منتظر بودند تا ببینند در سریال‌ موفق Netflix چه اتفاقی می‌افتد. (فصل ۳ بسیار محبوب بود. فقط چهار روز پس از شروع، Netflix گفت که ۱۸.۲ میلیون حساب کاربری کل فصل را تماشا کرده‌اند.)

با این حال، این شرکت، قبلا چند نکته زودگذر در مورد آنچه در فصل چهارم Stranger Things انتظار می‌رود به اشتراک گذاشته است. در فوریه (بهمن) ۲۰۲۰، یک تیزر نشان داد که نشان می‌دهد، شخصیت مورد علاقه طرفداران باز خواهد گشت. یک تیزر از ماه مه(اردیبهشت) نمایی کوتاه از گذشته را نشان می‌دهد. یک تیزر اکشن ۳۰ ثانیه‌ای که در ماه آگوست (مرداد) به اشتراک گذاشته شد که تعداد زیادی تصویر کوتاه از فصل جدید ارائه داد و تاریخ انتشار آن را در سال ۲۰۲۲ نهایی کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید