بازسازی فیلم ترسناک کریستین نوشته استیفن کینگ به پایان رسید

بازسازی فیلم ترسناک کریستین نوشته استیفن کینگ به پایان رسید - ۰۴۲۰۱۹جیسون بلام تهیه‌کننده‌ای آمریکایی است که نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم شلاق شد، او اغلب به دلیل فیلم‌هایی که در ژانر ترسناک می‌سازد، شناخته می‌شود. در مصاحبه جدیدی که با جیسون بلام (بنیان‌گذار و مدیرعامل Blumhouse Pictures) صورت گرفت، فاش کرد که بازسازی فیلم‌نامه‌ برایان فولر از فیلم ترسناک کلاسیک کریستین نوشته استیفن کینگ به پایان رسیده است.

فیلم ترسناک کریستین نوشته استیفن کینگ

رمان کریستین مانند بسیاری از آثار کینگ در سال ۱۹۸۳ به کارگردانی جان کارپنتر برای هالووین ساخته شد که داستان هولناک یک دانش‌آموز دبیرستانی و ماشین قاتلش را روایت می‌کند.

بازسازی فیلم ترسناک کریستین نوشته استیفن کینگ به پایان رسید - ۰۴۰۹۲۵

تقریبا ۴۰ سال پس از انتشار کتاب، در اوایل سال جاری اعلام شد که فولر(نویسنده هانیبال) در کنار سونی پیکچرز و بلوم‌ هاوس، رمان کریستین را بازسازی می‌کنند. با اینکه ممکن است سالها از انتشار آن گذشته باشد، مطمئنا طرفداران فیلم‌های ترسناک زیادی، مشتاق تماشای آنها در فصل هالووین هستند.

این مجموعه شامل گلچینی از چهار فیلم ترسناک و مهیج اصلی است که بر گروه‌های خاصی از مردم تمرکز دارند. همچنین جیسون بلام با اولین فیلم‌سازی آماتور خود، عنوان کارگردانی را نیز به رزومه خود اضافه کرده است.
چهار فیلم ترسناک که در اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شد، در حال حاضر در سایت آمازون در دسترس هستند. جیسون بلام در همکاری اخیرش با Amazon Prime Video و Welcome to the Blumhouse سال موفقیت آمیزی برای خود ساخته است.

جیسون بلام هنگام صحبت با Collider، فاش کرد که فیلم‌نامه کریستین نوشته فولر به پایان رسیده است. جیسون بلام این فیلم‌نامه را مورد تمجدید و تعریف فراوان قرار داد و افزود ما به تازگی فیلم‌نامه‌ای را دریافت کردیم که فوق العاده است و ما سعی می‌کنیم آن را به یک فیلم ترسناک تبدیل کنیم، تاریخ شروع قطعی برای فیلم‌برداری فیلم کریستین هنوز مشخص نشده است، او امیدوار است که تولید آن از سال آینده رقم بخورد. مجموعه‌ی فولر مطمئنا گسترده است و پروژه‌هایی از علمی تخیلی تا قاتلان سریالی دارد.

فیلم ترسناک

هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای احیای فیلم ترسناک کریستین فولر مشخص نشده است، اما بسیاری از پروژه‌های آینده Blumhouse وجود دارد که در این بین باید بررسی شوند.
بلوم در حال تهیه فیلم the highly-anticipated slasher film Halloween Kills و فیلم طاووس است که از ۱۵ اکتبر(۲۳ مهر ماه) در سینماها اکران می‌شود. پیش تولید پروژه‌های دیگر مانند Wolfman و حتی Five Nights در فیلم فِردی در حال انجام است و روی دو یا سه فیلم دیگر نیز در Blumhouse مذاکراتی در حال انجام است.

برایان فولر به عنوان نویسنده و کارگردان شاید بیشتر بخاطر فیلم ترسناک هانیبال شناخته شود، که در طول سه فصل پخشش از شبکه NBC، تماشاگران را با داستان‌های هولناک قاتل بدنام هانیبال لکتر شوکه کرد. پس از لغو این نمایش در سال ۲۰۱۵، فولر نگاه خود را به فضا معطوف کرد و به مدت کوتاهی به تیم Star Trek: Discovery به عنوان نمایش‌دهنده آن پیوست.

بازسازی فیلم ترسناک کریستین نوشته استیفن کینگ به پایان رسید - MV5BNzUxNTA2MTAwMF5BMl5BanBnXkFtZTgwODExOTg2MzI@. V1 1

فیلم‌نامه‌ی Pushing Daisies، پروژه‌ی نسبتا ساده‌ای در بین دیگر آثار فولر به عنوان نویسنده است اما پخش نمایش کمدی فولر پس از دو فصل کوتاه لغو شد.

اما علی‌رغم موفقیت او در نوشتن برای تلویزیون، پس از انتشار آثاری همچون کلاسیک ترسناک دبیرستان کینگ در سال ۲۰۰۲ نقدهای کمتری دریافت کرد. شاید نوشته‌ی کریستین فولر به او این شانس را بدهد که بتواند نام خود را بر سر زبان‌ها بی‌اندازد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید