تاریخ انتشار بازی Starfield توسط ایکس‌باکس مشخص شد

تاریخ انتشار جدید بازی Starfield مشخص شد

Xbox و Bethesda تاریخ انتشار خود را برای بازی Starfield، یک اثر نقش آفرینی فضایی از استودیوی Bethesda Game Studios را که تیم مسئول ساخت Elder Scrolls و Fallout است، اعلام کردند. همانطور که ممکن است بدانید، بازی در نیمه اول سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. این پنجره انتشار برای بازی مانند عناوین Redfall است. هنوز تایید نشده، اما فاصله کمی بین این دو نسخه شاهد خواهیم بود.

مدت‌ها پس از اینکه این دو بازی یک پنجره انتشار مشترک داشتند، برخی گمانه‌زنی‌ها در مورد اینکه کدام بازی اول می‌شود، وجود دارد. ایکس باکس به این سوال پاسخ داده است. برای دومین بار متوالی، Redfall قبل از بازی Starfield منتشر خواهد شد. اگر هر دوی این بازی‌ها دارای پنجره‌های انتشار نیمه اول هستند، این بدان معناست که Redfall یک بازی برای انتشار در مارس/آوریل خواهد بود، در حالی که Starfield انتظار داریم بین می و ژوئن منتشر شود. گفته شد برای آنچه ارزش دارد، ما انتظار نداریم که Starfield در این پنجره انتشار دردسترس قرار گیرد. انتشار در فصل تعطیلات سال ۲۰۲۳ محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

تاریخ انتشار جدید بازی Starfield مشخص شد

بازی Starfield و پنجره انتشار آن

زمانی که بازی Starfield منتشر شود، یکی از بزرگ‌ترین نسخه های سال خواهد بود. حداقل یک اثر موردانتظار هم به شمار می‌رود. Starfield بر روی Xbox 360، Xbox 360 و PC هم دردسترس قرار می‌گیرد.  Starfield اولین دنیای جدید در ۲۵ سال اخیر استودیو Bethesda Game، خالقان برنده جایزه The Elder Scrolls V: Skyrim و Fallout 4 است.

تاریخ انتشار جدید بازی Starfield مشخص شد

“در این بازی نسل بعدی که در میان ستارگان قرار دارد، هر شخصیتی را که دوست دارید بسازید. در حین آغاز سفر حماسی برای پاسخ به بزرگترین رمز و راز بشریت، با آزادی کاوش کنید. داستان در سال ۲۳۳۰ اتفاق می‌افتد. بشریت فراتر از منظومه شمسی پراکنده شد و سیارات جدیدی را کشف کرد و به عنوان یک انسان زندگی کرد. از ابتدا به عنوان یک معدنچی فضایی، به آخرین کاوشگران فضایی Constellation ملحق خواهید شد و مصنوعات خارق‌العاده را در کهکشان دنبال می‌کنید و از وسعت وسیعی از سیستم‌های مستقر در بازی بزرگ و پروژه‌ای بزرگ عبور خواهید کرد.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید