ّبازی Star Wars Eclipse یک اثر قابل تامل در دنیای Star Wars

ّبازی Star Wars Eclipse یک اثر قابل تامل در دنیای Star Wars

علاقمندان به دنیای جنگ ستارگان در انتظار ساخت چندین عنوان از مجموعه Star Wars هستند که هر یک توسط استودیوهای بزرگی تحت توسعه قرار دارد. یکی از عناوین آینده بازی Star Wars Eclipse اثر استودیو Quantic Dreams است. عنوانی که تاکنون اطلاعات کاملی از آن در دسترس قرار نگرفت.

با این حال، به نظر می‌رسد که اکنون جزئیات جدیدی در مورد آن آشکار شده، به لطف افشای اطلاعاتی که از پادکست Sacred Symbols (از طریق VGC) به بیرون درز کرده با عنوان جذابی رو به رو هستیم. طبق اطلاعات فاش شده، بازی Star Wars Eclipse، که در دوران High Republic (تقریباً ۲۰۰ سال قبل از The Phantom Menace) اتفاق می‌افتد، یک نژاد کاملاً جدید را به جهان Star Wars معرفی خواهد کرد. نژاد انسان‌نما که Zaraan نامیده می‌شود، به قدرت نظامی و سیاسی خود می‌بالد و امپراتوری قدرتمندی ساخته است.

ظاهراً قهرمان داستان سارا نام دارد، یک زن زارعانی در سی و چند سالگی. اگرچه زارعان به واحدی تبدیل می‌شوند که در ازدواج با هم حکومت می‌کنند، زندو یکی از دوستان سارا فردی که موضعی بسیار متعصبانه و تندرو اتخاذ می‌کند. رابطه بین این دو شخصیت و ایدئولوژی‌های متضاد آنها ظاهراً از نکات مهم داستان خواهد بود.

ّبازی Star Wars Eclipse یک اثر قابل تامل در دنیای Star Wars

بازی Star Wars Eclipse روایت‌گر داستانی جدید

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که دیوید کیج و آدام ویلیامز در حال نوشتن بازی مشترک هستند، اگرچه جالب است، اما خود این عنوان هنوز کامل نشد. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بوده که بازی با مشکلات توسعه متعددی مواجه است که موتور دردسرساز Quantic Dream در میان آن‌ها قرار دارد و به همین دلیل، هنوز چندین سال تا عرضه فاصله دارد. بازی Star Wars Eclipse  یک اثر برجسته در آینده خواهد بود که طرفداران را خوشحال خواهد کرد.

ّبازی Star Wars Eclipse یک اثر قابل تامل در دنیای Star Wars

تام هندرسون، روزنامه‌نگار، جزئیات این عنوان را در Insider-Gaming تایید کرده است. جالب اینجاست که هندرسون همچنین بیان می‌کند که این یک «افشا کنترل‌شده» توسط خود Quantic Dream است و استودیو امیدوار است واکنش‌های جامعه را بسنجد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید