لباس‌های Squid Game، در مدارس ابتدایی نیویورک ممنوع شد!

لباس‌های Squid Gameمدیر مدرسه ابتدایی Mott Road نیویورک نوشت: مشاهده کرده‌ایم که برخی از دانش‌آموزان در تعطیلات،  سریال Squid Game را نگاه می‌کنند که برای مخاطبان بالغ، ۱۶ سال به بالا در نظر گرفته شده است. بنابراین لباس‌های Squid Game را ممنوع کردیم.

به دلیل نگرانی در مورد ماهیت خشونت‌آمیز احتمالی این سریال، مدارس ابتدایی برای والدین ایمیل ارسال می‌کنند و بیانیه‌هایی را در جهت لباس‌های Squid Game اعلام می‌کنند، زیرا تماشای Squid Game در تعطیلات در حال افزایش است و این موضوع برای بحث در مدرسه نامناسب است. علاوه بر این، لباس هالووین از این سریال با دستورالعمل‌های لباس مدرسه ما مطابقت ندارد، زیرا پیامدهای خشونت‌آمیز بالقوه‌ای را در بردارد.

لباس‌های Squid Game برای هالووین

در هالووین امسال لباس‌های Squid Game را  برای دانش‌آموزان مدارس ابتدایی در برخی از مناطق ایالات متحده ممنوع شده است. مدیران و ناظران به‌طور پیشگیرانه قوانین را به والدین منتقل می‌کنند و به آنها پیشنهاد می‌کنند که فرزندان خود را تشویق کنند که از تقلید سریال در مدرسه خودداری کنند.

Squid Gameناظر( دکتر کریگ تایس)، دیروز بیانیه‌ای را برای CNYCentral صادر کرد و خاطر نشان کرد: هر ساله در ماه اکتبر(آبان)، مدیران ابتدایی ما دستورالعمل‌های ما، برای لباس‌های هالووین را به خانواده‌ها یادآوری می‌کنند، پس در نتیجه هر گونه وسیله‌ای که می‌تواند به عنوان سلاح در نظر گرفته شود مانند شمشیر یا اسلحه اسباب بازی، نباید به مدرسه آورده شود و اینکه لباس‌ها نباید ظاهر خیلی ترسناک داشته باشند تا دانش‌آموزان کوچک‌تر را نترسانند.

لباس‌های Squid Game، در مدارس ابتدایی نیویورک ممنوع شد! - images.jpeg 4 به دلیل همه گیری کووید-۱۹، امسال بار دیگر رژه هالووین برگزار نخواهد شد. کارمندان مدارس اخیرا خاطر نشان کرده‌اند که برخی از دانش‌آموزان در تعطیلات، از سریال Squid Game و بازی ویدیویی Roblox تقلید کرده‌اند که به دلیل خشونت نشان‌ داده‌ شده، برای مخاطبان بالغ در نظر گرفته شده است. به دلیل این فعالیت، مدیران  می‌خواستند مطمئن شوند که خانواده‌های در این مورد آگاه هستند.

پوشیدن لباس هالووین از این سریال‌ها برای هر دانش‌آموزی نامناسب است، زیرا پیام‌های خشونت‌آمیز بالقوه‌ای با این لباس همراه است. برخی از دانش‌آموزان کوچک‌تر در مورد جنبه‌های نمایش یا بازی در مدرسه صحبت می‌کنند و آن‌ها را تقلید می‌کنند، بنابراین والدین و سرپرستان باید در مورد آن‌ها با فرزندانشان صحبت کنند که بازی‌های مرتبط با رفتار خشونت‌آمیز مناسب مدرسه نیستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید