اسپاتیفای قصد دارد آیکون قلب اپلیکیشن خود را با بعلاوه جایگزین کند

اسپاتیفای اعلام کرده که باید با آیکون قلب در این اپلیکیشن خداحافظی کنیم. اما نگران نباشید، آنها برای این کار هدفی دارند.

اسپاتیفای در وبلاگ خود می‌گوید: «پیش از این آیکون «قلب» برای ذخیره آهنگ‌هایی که می‌خواستید و آیکون «افزودن به پلی‌ لیست» برای اضافه کردن آهنگ‌ها یا پادکست‌ها به پلی لیست موردعلاقه استفاده می‌شد».

اسپاتیفای قصد دارد آیکون قلب اپلیکیشن خود را با بعلاوه جایگزین کند - gsmarena 002

از این به بعد، به جای آن یک آیکون بعلاوه “+” خواهیم داشت. وقتی روی این بعلاوه کلیک می‌کنید، می‌توانید هر آهنگ، پلی لیست یا پادکستی را ذخیره کرده و به مقصد موردنظر منتقل کنید.

اسپاتیفای

برای ذخیره یک آهنگ یا قسمتی از یک پادکست، روی آیکون بعلاوه ضربه بزنید. پس از اینکه این آهنگ یا پادکست با موفقیت به قسمت آهنگ‌های لایک شده یا پادکست‌های شما اضافه شد، آیکون بعلاوه به یک تیک سبز تبدیل می‌شود.

با ضربه زدن روی این تیک سبز رنگ، می‌توانید مقصد محتوای ذخیره شده را تغییر دهید. همچنین در صفحه جدید با کلیک بر روی بعلاوه، می‌توانید کل آلبوم، پلی لیست یا کتاب صوتی را به کالکشن خود اضافه کنید.

به گفته اسپاتیفای، این اقدام جدیدترین تلاش آنها برای «ایجاد یک تجربه بصری ملموس‌تر است که به تعامل آسان‌تر شما با موسیقی‌ها و پادکست‌های مورد علاقه‌تان می‌انجامد».

هم اکنون آیکون/دکمه بعلاوه برای همه کاربران iOS و Android در دسترس قرار گرفته و در هفته‌های آینده در سایر پلتفرم‌ها نیز قابل استفاده خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید