رندرهای جدیدی از دستگاه مخصوص ماشین Spotify برای پخش موسیقی لو رفت

اخیرا برخی تصاویر جدید از دستگاه مخصوص ماشین Spotify لو رفته که نشان دهنده نمایشگر و نحوه اتصال آن به داشبورد هستند. با گیگ‌تک همراه باشید.

در واقع Car Thing یک دستگاه مخصوص پخش موسیقی برای ماشین‌ها خواهد بود که می‌تواند به صورت صوتی کنترل شود و آهنگ‌هایی که می‌خواهید را از سرورهای Spotify پخش کند. با این وجود هنوز این گجت توسط خود سازندگان رونمایی نشده، اما اخیرا تصاویر بسیاری از آن لو رفته که دقیقا با رندرهایی که در گذشته هم منتشر شده بود یکسان هستند و به نحوی آن‌ها را تایید می‌کنند.

دستگاه مخصوص ماشین Spotify

در تصاویر مشاهده می‌شود که دستگاه مخصوص ماشین Spotify دارای یک دکمه چرخان بزرگ در قسمت راست و چهار دکمه در بالای نمایشگر است که قاعدتا وظیفه انجام کارهایی مانند خاموش و روشن کردن یا عوض کردن آهنگ را دارند. نمایشگر نسبت به آن چیزی که در سال ۲۰۱۹ توسط Spotify نمایش داده شده بود کمی بزرگ‌تر است و ظاهرا قابلیت لمس صفحه را هم خواهد داشت.

دستگاه مخصوص ماشین Spotify

رندرهای فوق، جزئیات بیشتری را از دستگاه مخصوص ماشین Spotify نشان می‌دهند که آن را بیشتر یک نمایشگر هوشمند تا وسیله پخش موسیقی نمایان می‌کند. به علاوه، در کنار رندرهای نمایشگر و دکمه‌های دستگاه، می‌توانید انواع قابلیت وصل شدن آن به داشبورد را هم مشاهده کنید.

به هر حال هنوز هیچ اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه یا حتی معرفی رسمی دستگاه برای فروش در دسترس نیست. به نحوی که حتی در رویداد رسمی Spotify در ماه بهمن سال گذشته، هیچ حرفی از آن زده نشد و عملا بسیاری از کاربران این گجت را یک پروژه شکست خورده می‌دانستند. البته لازم به ذکر است که این پروژه به عنوان یک دستگاه در دست آزمایش در سال ۲۰۱۹ اعلام شده و هیچوقت تضمینی بر ساخت و عرضه آن توسط Spotify اظهار نشده بود.

همچنین جالب است بدانید که این وسیله هنوز حتی هیچ نامی را هم ندارد، اما احتمالا با وجود تصاویر لو رفته ممکن است که بالاخره امسال شاهد معرفی رسمی آن باشیم.

منبع: The Verge

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید