بازی Spider-Man: Miles Morales در مسیر ورود به رایانه‌ شخصی

بازی Spider-Man: Miles Morales در راه رایانه‌شخصی

پلی استیشن زمان انتشار بازی Spider-Man: Miles Morales که اسپین‌آف بازی Marvel’s Spider Man محسوب می‌شود را برای رایانه‌ شخصی مشخص کرد. گذشته از آن یک تریلر هم ارائه شده که گیم‌پلی این بازی را نشان می‌‍دهد.

این اثر توسط استودیو Insomniac پلی استیشن تحت توسعه قرار گرفته و با تمرکز بر محبوب‌ترین ابرقهرمان مارول کامیکس در سال ۲۰۱۸ برای بازیکنان پلی استیشن ساخته شد. این محصول توانست با دریافت نظرات بسیار مثبت از کارشناسان و منتقدان در سراسر جهان محبوب شود و در این بین انتشار Spider Man اخیراً از طریق اپیک گیمز و استیم برای کاربران رایانه‌های‌شخصی مورد توجه قرار گرفت.

بازی Spider-Man: Miles Morales در راه پی سی

بازی Spider-Man: Miles Morales در راه رایانه‌شخصی

بازی Spider-Man: Miles Morales اسپین‌آف Marvel’s Spider Man و با تمرکز بر مرد عنکبوتی دیگر Miles Morales نیز در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. بعد از بازی نخست، جای تعجب بود که این بازی برای PC منتشر شود. حال اخبار مورد انتظار منتشر شده و به طور رسمی اعلام کرده است که Spider-Man: Miles Morales چه زمانی برای رایانه‌های‌ شخصی عرضه می‌شود.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales که به ما اجازه می‌دهد در نیویورک برفی به ماجراجویی برویم، بین داستان مرد عنکبوتی مارول و مرد عنکبوتی 2 که قرار است به‌زودی اکران شود، اتفاق می‌افتد. توسعه بر روی تجربیات بازیکنان تمرکز دارد. مایلز مورالس که مدتی پس از خروج پیتر پارکر از شهر تنها مرد عنکبوتی شهر باقی می‌ماند.

بازی Spider-Man: Miles Morales در راه رایانه‌شخصی

البته می‌توان گفت که بخش هیجان‌انگیز بازی، مادها هستند. پس از انتشار Marvel’s Spider Man، بازیکنان شروع به استفاده از مادهایی کردند که همه چیز را نسبت به توسعه اصلی تغییر می‌داد. به هر حال با انتشار اسپین‌آف انتظار داریم شاهد ارائه مادهایی برای این اثر هم باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید