مشخصات سری Note 12 5G اینفینیکس توسط خرده‌فروش هندی فاش شد!

دو مشخصه سری Note 12 5G اینفینیکس توسط خرده‌فروش هندی فاش شد! اینفینیکس در حال حاضر چهار گوشی هوشمند از جمله Note 12 ،Note 12 G96 ،Note 12i و Note 12 VIP در خط تولید Note 12 خود دارد. در واقع هیچ‌کدام از این‌ها از شبکه‌های 5G پشتیبانی نمی‌کنند اما این شرکت به زودی گوشی‌های هوشمند سری Note 12 را با اتصال 5G عرضه خواهد کرد.

این افشاگری توسط خرده‌فروش آنلاین هندی Flipkart صورت گرفته که با راه‌اندازی یک صفحه تبلیغاتی در وب‌سایت خود برای سری Note 12 5G اینفینیکس، این اطلاعات را داده است و شامل چند تصویر است که نگاهی اجمالی به گوشی هوشمند سری Note 12 5G اینفینیکس به ما می‌دهد و چند مشخصه از جمله دوربین سه‌گانه ۱۰۸ مگاپیکسلی، صفحه‌نمایش AMOLED و پورت USB-C را تایید می‌کند.

مشخصات سری Note 12 5G اینفینیکس توسط خرده‌فروش هندی فاش شد! - gsmarena 001 ۱۱خرده‌فروش هندی Flipkart نام این گوشی هوشمند و تعداد گوشی‌های سری Note 12 5G اینفینیکس را فاش نکرده است اما امیدواریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی بشنویم.

مشخصات سری Note 12 5G اینفینیکس توسط خرده‌فروش هندی فاش شد! - gsmarena 002 ۹گفته شده که این اولین باری نیست که اینفینیکس گوشی هوشمندی با پشتیبانی از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسل اصلی یا 5G عرضه می‌کند. دو گوشی Infinix Zero X Pro و Note 12 VIP دارای دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی هستند و Infinix Zero 5G که در ماه فوریه رونمایی شد، دارای اتصال 5G است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید