جزئیاتی در مورد هدست پلی استیشن VR2 سونی فاش شد!

هدست پلی استیشن VR2 سونی جزئیاتی را در مورد هدست پلی استیشن VR2 آینده فاش کرده که این اطلاعات شامل اصول اولیه، نحوه تنظیم منطقه بازی توسط کاربران و همچنین برخی گزینه‌ها برای پخش و پخش محتوای غیر VR هستند.

قابلیت‌های هدست پلی استیشن VR2

هدست پلی استیشن VR2اول از همه، در هدست پلی استیشن VR2،  یک نمای See-Through وجود خواهد داشت که به شما این امکان را می‌دهد بدون برداشتن هدست، محیط اطراف خود را ببینید. این کار با فشار دادن دکمه عملکرد روی هدست یا استفاده از کارتی که در مرکز کنترل است، قابل دسترسی خواهد بود. از این رو شما می‌توانید در اتاق به صورت واقعی جهت‌گیری کرده، حتی می‌توانید چیزی را بردارید (مثلاً کنترلرها) و این را هم بدانید که هیچ گزینه ضبطی وجود نخواهد داشت.

از این نمای آشکار برای راه‌اندازی منطقه بازی نیز استفاده خواهد شد و در واقع هدست پلی استیشن VR2، نقشه اتاق شما را تجسم کرده و می‌توانید با استفاده از کنترلر یک مرز بکشید، اگر به مرز نزدیک شوید، سیستم به شما هشدار می‌دهد.

انتشار هدست PlayStation VR2 سونی تا سال آینده تاخیر خورداگر یک دوربین PS5 HD (۶۰ دلار) و یک صفحه سبز داشته باشید، می‌توانید یک نمای زنده از خود در حال بازی را پوشش داده و تنظیمات بسیار ساده برای پخش جریانی ایجاد کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید