سونی بلندگوی گردنبندی بی سیم SRS-NS7 را با Dolby Atmos روانه بازار کرد

بلندگوی گردنبندی بی سیم SRS-NS7سونی امروز جدیدترین مدل بلندگوی گردنبندی بی سیم SRS-NS7 خود را روانه بازار کرد. SRS-NS7 اولین بلندگوی گردنبندی در جهان است که دارای Dolby Atmos است.

بلندگوی گردنبندی بی سیم SRS-NS7 با فرستنده بلوتوث WLA-NS7 همراه است و همراه با مدل‌های تلویزیونی BRAVIA XR می‌تواند صدای Dolby Atmos را به بلندگو منتقل کند. با استفاده از برنامه 360 Spatial Sound Personalizer، کاربران می‌توانند از گوش‌های خود عکس بگیرند تا یک نقشه HRTF از گوش‌های خود ایجاد کنند، که سپس به سیستم بازگردانده می‌شود تا صدای Atmos را به شکل گوش و سر خاص شما تنظیم کند.

بلندگوی گردنبندی بی سیم SRS-NS7 همراه با فرستنده WLA-NS7 و تلویزیون BRAVIA XR همچنین می‌توانند، تاخیر صدا را برای تجربه بهتر مشاهده به حداقل برسانند. با این حال، این ویژگی تأخیر کم، تنها در صورتی کار می‌کند که از فرستنده با مدل‌های تلویزیون BRAVIA XR استفاده کنید و نه با تلویزیون‌های دیگر، از جمله تلویزیون سونی.

Sony launches SRS-NS7 wireless neckband speaker with Dolby Atmos

علاوه بر جفت شدن با فرستنده همراه، SRS-NS7 همچنین می‌تواند با تلفن هوشمند یا هر منبع بلوتوث جفت شود. با میکروفون موجود، می‌توانید تماس بگیرید. SRS-NS7 همچنین می‌تواند به طور همزمان به دو دستگاه متصل شود، بنابراین می‌توانید به طور همزمان به رایانه شخصی و تلفن هوشمند خود متصل شوید.

بلندگوی گردنبندی بی سیم SRS-NS7 دارای طراحی دو درایوری است که دارای یک درایور فعال و یک رادیاتور منفعل در هر دو طرف است. هر دو جهت موقعیت دقیق صدا به سمت بالا زاویه دارند. اسپیکر دارای روکش پارچه‌ای و بند گردن انعطاف پذیر است. همچنین IPX4 در برابر پاشش مقاوم است.

عمر باتری این ستگاه ۱۲ ساعت است. شارژ سریع ده دقیقه‌ای از می‌تواند ۶۰ دقیقه عمر باتری را به همراه داشته باشد. قیمت SRS-NS7 حدود ۳۰۰ دلار است و از امروز برای پیش خرید در دسترس است. فرستنده بی‌سیم WLA-NS7 نیز جداگانه با قیمت ۶۰ دلار به فروش می‌رسد و می‌توان آن را با سایر هدفون‌های بلوتوث سونی استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید