Sony Xperia 1 III در ماه مرداد در اروپا معرفی می‌شود، اکسپریا 5 III تا شهریور به تأخیر می‌افتد

Sony Xperia 1 III

سونی هفته گذشته پیش فروش پرچمداران Mark III خود را در اروپا اعلام کرد، اما این شروع اشتباهی بود و چند روز بعد پیش سفارش‌ها حذف شد. اکنون، آنها دوباره بازگشته‌اند و ما خبرهای بدی داریم.

ابتدا چند خبر خوب، Sony Xperia 1 III از ۱۵ ژوئیه (۲۴ تیر) برای پیش سفارش در آلمان در دسترس قرار می‌گیرد و باید از ۳۱  آگوست شروع به تحویل شود.  در این زمان است که  پیش خرید به پایان می‌رسد، در اطلاعیه مطبوعاتی تاریخ حمل گفته نشده‌است.

این گوشی ۱۳۰۰ یورو هزینه دارد و شما یک جفت هدفون لغو کننده صدای بیرون WH-1000XM3 ، یک اشتراک سه ماهه Tidal و + Joyn Plus  دریافت خواهید کرد که ۴۵۰ یورو ارزش دارد.

در انگلستان هیچ پیش خریدی وجود ندارد، Sony Xperia 1 III از ۱۹ آگوست برای خرید در دسترس خواهد بود. قیمت ۱۲۰۰ پوند تعیین شده و کسانی که در هنگام معرفی خرید کنند، هدفون‌های Wh-1000XM3 را دریافت می‌کنند.

Sony Xperia 1 III در ماه مرداد در اروپا معرفی می‌شود، اکسپریا 5 III تا شهریور به تأخیر می‌افتد - gsmarena 001

عرضه Sony Xperia 5 III به ماه سپتامبر (شهریور) موکول شده است. اطلاعیه‌های مطبوعاتی آلمان و انگلیس در این بازه زمانی توافق دارند. این گوشی به ترتیب ۱۰۰۰ و ۹۰۰ پوند هزینه خواهد داشت.

در ابتدا 5 III قرار بود در کنار خواهر و برادر بزرگتر خود در ۶ آگوست عرضه شود، اما در عوض نیم سال پس از اولین رونمایی، عرصضه می‌شود.

در نروژ، Xperia 1 III در ۵ جولای (۱۴ تیر) پیش فروش می‌شود و فروش در ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) با قیمت ۱۲،۸۰۰ NOK با یک جفت هدفون 1000XM3 عرضه می‌شود. هیچ اشاره‌ای به 5 III وجود ندارد. همین امر برای دانمارک نیز صدق می‌کند که هزینه 1 III آن ۱۰ هزار کرون است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید