تصاویر لو رفته از WF-1000XM5 سونی؛ این ایربادها از مدل‌ قبلی خود کوچک‌ترند

سونی ایربادها و هدفون‌های بلوتوثی پیشرفته خود را هر دو سال یک بار عرضه می‌کند، و اکنون تقریباً زمان آن فرا رسیده که ایربادهای بی‌سیم WF-1000XM5 جایگزین مدل سال ۲۰۲۱ WF-1000XM4 شوند. این ایربادهای جدید اخیراً توسط FCC تأیید شده‌اند و تصاویر لو رفته از آنها نشان می‌دهد که نسبت به نسل پیشین خود جمع و جورتر هستند. این خبر بدون شک مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت، زیرا اندازه بزرگ یکی از مشکلات اصلی ایربادهای M4 بود.

WF-1000XM5

مشخصات هدفون بی‌سیم سونی WF-1000XM5

در داخل کیس، می‌بینیم که سونی به جای سه پین برای شارژ کردن ایربادها، از دو پین استفاده کرده است و به نظر می‌رسد جنس کیس این ایربادها مانند کیس M4 از نوع پلاستیک مات باشد. اگرچه تشخیص اندازه کیس از روی این تصاویر بسیار سخت است، اما به نظر می‌رسد که کیس M5 از M4 کوچکتر شده است.

WF-1000XM5

این کیس دارای ولتاژ ۵ ولت ۲۳۰ میلی آمپر ساعتی است که نسبت ولتاژ ۵ ولت ۱۴۰ میلی آمپر ساعتی دریافتی توسط کیس M4 بیشتر شده، و امیدواریم که این معنی به شارژ سریع‌تر کیس و ایربادها باشد. LED از داخل کیس به جلو منتقل شده و البته از شارژ بی‌سیم هم پشتیبانی می‌کند.

WF-1000XM5

WF-1000XM5 به مانند LinkBuds S سونی در چین ساخته شده است. این ایربادها ممکن است به زودی به صورت رسمی عرضه شوند، چرا که اکنون در مرحله دریافت گواهینامه‌ها قرار دارند و درز اطلاعات از آنها شروع شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید