سونی از برند جدید LYTIA برای سنسورهای تصویر موبایل رونمایی کرد

سونی از برند جدید LYTIA برای سنسورهای تصویر موبایل رونمایی کرد

سونی به تازگی از برند جدید LYTIA رونمایی کرده است که نشان دهنده حسگرهای تصویر موبایل خود در بازار است. این اعلامیه اخیراً توسط شرکت سونی Semiconductor Solutions (SSS) اعلام شده است که بر روی تمام سنسورهای دوربین آینده تمرکز خواهد کرد.

رونمایی سونی از برند جدید LYTIA برای سنسورهای تصویر موبایل

سونی از برند جدید LYTIA برای سنسورهای تصویر موبایل رونمایی کرد

بنابراین اکنون، حسگرهای جدید غول فناوری ژاپنی دارای نام تجاری LYTIA خواهند بود و همچنین با همین نام تبلیغ و به بازار عرضه خواهند شد. قابل ذکر است که این نام دو کلمه را ترکیب می‌کند، که شامل Lyra (صورت فلکی) و کلمه “نور” است. این شرکت ادعا کرده است که سنسورهای تصویر جدید با برند LYTIA برای ارائه تجربه‌ای فراتر از تصور به کاربران طراحی شده‌اند.

این برند همچنین معتقد است که LYTIA درک حسگرها را برای افراد آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، حسگرهای تصویر سونی به لطف نام تجاری جدید، بهتر شناخته شده و در بازار گوشی‌های هوشمند قرار خواهند گرفت.

در حال حاضر، این شرکت هنوز جزئیات دقیق‌تری در مورد آینده یا برنامه‌های آتی LYTIA فاش نکرده است. بنابراین تنها چیزی که در حال حاضر تایید شده است این است که روی سنسورهای تصویر موبایل جدید تمرکز خواهد کرد.

این شرکت معمولاً حسگرهای تصویر تلفن همراه خود را با نام تجاری “IMX” راه‌اندازی کرده بود که هنوز هم در گوشی های هوشمند پرچمدار وجود دارد. اما اکنون، می‌توان انتظار داشت که در آینده نزدیک تغییراتی در نامگذاری جدیدترین دوربین‌های سونی ایجاد شود. بنابراین برای به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد این موضوع در اطراف باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید