گزارش: سونی در حال ساخت هدفون‌های گیمینگ PS5 است

ظاهرا سونی در حال ساخت یک هدفون واقعا بی‌سیم است که برای گیمرها ساخته شده است. این هدفون جدید برای کنسول پلی استیشن 5 خواهد بود اما علیرغم اینکه این محصول یک هدفون گیمینگ است، همچنان تجربه صوتی ممتازی را ارائه خواهد کرد.هدفون‌های گیمینگ PS5

بر اساس گزارشی جدید، غول فناوری ژاپنی در حال کار بر روی یک جفت هدفون گیمینگ جدید است که با نام رمز Project Nomad شناخته می‌شود. این‌ها یک جفت هدفون درون گوشی هستند که تجربه صوتی ممتازی را ارائه می‌دهند. سونی یک برند شناخته شده در بازار گجت‌های صوتی است، بنابراین فناوری‌های جدید این شرکت احتمالاً در این هدفون‌های آینده نیز دیده می‌شود. این گزارش همچنین اضافه می‌کند که عمر باتری این هدفون حدود پنج ساعت خواهد بود که میانگین اکثر هدفون‌ها است.

این محصول حتی می‌تواند رقیب ایرپادهای اپل باشد.هدفون‌های گیمینگ PS5 همانند ایرپادهای اپل، صدای فراگیر فضایی را ارائه می‌دهند. این هدفون بی‌سیم احتمالا دارای یک پورت USB Type-C برای شارژ است. در نهایت، مشخص نیست سونی چه زمانی این هدفون‌های گیمینگ PS5 را عرضه می‌کند. تا کنون، این شرکت تنها هدست‌های بازی را ارائه می‌کرد که برای پلی‌استیشن 5 ساخته شده‌ بودند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید