بازی‌های موبایل سونی تا سال 2025 دو برابر می شود

بازی‌های موبایل سونی تا سال 2025 دو برابر می شود

سونی، شرکت سازنده پلی استیشن، از برنامه‌های خود برای انتشار عناوین متعدد در آینده نزدیک خبر داد. در طول روز سرمایه‌گذار سالانه، این شرکت اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۵ نیمی از عناوین آن باید روی رایانه شخصی یا موبایل منتشر شوند، که متعاقباً منجر به کاهش سهم عرضه‌های PS خواهد شد. بنابراین تا سه سال آینده انتظار داریم بازی‌های موبایل سونی دو برابر شود.

در حال حاضر تنها ۱۰ درصد از عناوین سونی برای موبایل در دسترس هستند و پیش بینی می‌شود طی سه سال آینده دو برابر شود و ۲۰ درصد را به خود اختصاص دهد.

مدیر بخش سرگرمی تعاملی سونی، جیم رایان، بیان داشته که برنامه جدید به سونی امکان می‌دهد تا عناوین خود را در پلتفرم‌های پرکاربری قرار دهد.

بازی‌های موبایل سونی تا سه سال دیگر بیشتر می‌شود

بازی‌های موبایل سونی تا سال 2025 دو برابر می شود

او به طور خاص در مورد پلی استیشن ۴ چیزی نگفته است، اما طبق اسلایدهای رسمی، عرضه به تدریج تا سال ۲۰۲۵ متوقف خواهد شد، که جای تعجب نیست زیرا پلی استیشن ۵ چند سالی است که عرضه شد. با نگاهی به گذشته، سونی همین کار را با PS۳ انجام داد و طی دو سال پس از عرضه رسمی PS۴، تولید این کنسول نسل هفتمی متوقف شد.

توسعه بازی‌های تلفن همراه از طریق یک واحد تجاری جدید در سونی IE به رهبری نیکولا سباستینی، مدیر سابق محتوای Apple Arcade انجام خواهد شد. این بخشی از آینده‌ای خواهد بود که در آن عناصر مهم جامعه سونی فراتر از تجربه کنسول محوری گسترش پیدا خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید