تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی در هند عرضه شد

تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی

سونی از سری تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED خود در هند رونمایی کرد. این سری تلوزیون سونی دارای سه مدل زیر است:

  • XR-55A80K (۵۵ اینچی)
  • XR-65A80K (۶۵ اینچی)
  • XR-77A80K (۷۷ اینچی)

مشخصات سری تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی

تلویزیون A80K می‌تواند به بیش از یک میلیارد رنگ دسترسی داشته باشد و همچنین به لطف XR Triluminos Pro، که از پردازنده شناختی XR قدرت می‌گیرد، رنگ‌ها را با دقت بالا بازتولید می‌کند.

تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی دارای فناوری حرکت XR OLED و ارتقاء 4K است. همچنین این دستگاه علاوه بر نرخ نوسازی متغیر (VRR)، حالت تأخیر کم خودکار (ALLM)، صدای خودکار HDR و حالت بازی اختصاصی با سازگاری HDMI 2.1، حالت بازی خودکار را نیز برای گیمرها ارائه می‌دهد.

سری تلویزیون‌های هوشمند XR OLED A80K OLED سونی دارای فناوری Acoustic Surface Audio+ هستند که صدا را مستقیماً از صفحه‌نمایش پخش می‌کند. سه محرک پشت تلویزیون که برای ایجاد آکوستیک با تصویر حرکت می‌کند، لرزش دارند. علاوه بر این، دو محرک در کناره‌ها صدای فرکانس بالا را افزایش می‌دهند و ارتباط واضح و واقعی را ایجاد می‌کنند. ساب ووفرهای چپ و راست باس را برای تجربه صدای خانگی فراگیرتر تقویت می‌کنند.

تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی

شما می‌توانید سینمای خانگی خود را با تجربه بصری و آکوستیک تماشایی با Dolby Vision ،Dolby Atmos IMAX Enhanced و Netflix Adaptive Calibrated Mode ایجاد کنید.

برنامه BRAVIA Core که از قبل با فیلم‌های غیرعادی بارگذاری شده است، همراه با تلویزیون به شما ارائه می‌شود. همچنین یک سال پخش بدون محدودیت و حداکثر پنج عنوان فعلی برای کاربران رایگان است. حالت‌های IMAX Enhanced و BRAVIA CORE کالیبره شده نیز در تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی موجود است. تلویزیون‌های سری A80K سونی، حالت Netflix Adaptive Calibrated ،Dolby Vision و Dolby Atmos را به شما ارائه می‌دهند. تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی

دوربین براویا توسط سری OLED A80K سونی براویا XR پشتیبانی می‌شود. کاربران می‌توانند به آن متصل شوند و از کنترل حرکتی، هشدار مجاورت، چت صوتی و سایر ویژگی‌های آن استفاده کنند. علاوه بر این، این تلویزیون دارای یک کنترل از راه دور هوشمند، دستیار Google، رابط Google TV و جستجوی صوتی می‌باشد.

قیمت تلویزیون هوشمند XR OLED A80K OLED سونی

قیمت خرده فروشی مدل ۶۵ اینچی (XR-65A80K) ۲.۶۵.۹۹۰ روپیه و قیمت مدل ۷۷ اینچی (XR-77A80K) آن ۵.۵۰.۹۹۰ روپیه می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید