پتنت اسکنر سه بعدی جدید سونی برای انتقال اشیاء واقعی به فضاهای VR

پتنت اسکنر سه بعدی جدید سونی برای انتقال اشیاء واقعی به فضاهای VR پتنت اسکنر سه بعدی سونی که می‌تواند اشیاء دنیای حقیقی را در واقعیت مجازی قرار دهد، چیز جدیدی نیست. در واقع، این فهرست به ژوئن سال گذشته بازمی‌گردد، اما از آنجایی که اداره ثبت اختراع از سونی درخواست کرد تا اسناد را با جزئیات بیشتری مجدداً ارسال کند، شرکت این کار را انجام داد؛ ما معتقدیم که غول فناوری در این امر جدی و مصمم است و تمام تلاش خود را برای رسیدن به فناوری‌های جدید می‌کند.

پتنت اسکنر سه بعدی سونی

این پتنت هنوز اعطا نشده است، اما اسناد نشان می‌دهد که اسکنر سه بعدی ممکن است برای قرار دادن اشیاء واقعی در دنیای مجازی استفاده شود یا می‌توان از آن برای ترکیب بهتر محیط واقعی با دنیای مجازی استفاده کرد. علاوه بر این، کاربر می‌تواند اشیاء بزرگتری را از موارد کوچک و دستی اسکن کند و کاربرد مهم دیگر، این است که می‌تواند اشیاء را از زاویه ۳۶٠ درجه اسکن کند.

پتنت اسکنر سه بعدی جدید سونی برای انتقال اشیاء واقعی به فضاهای VR -

به خاطر داشته باشید، با این حال، از آنجایی که این فقط یک پتنت است، انتظار نداشته باشید که این فناوری به این زودی وارد بازار شود و ممکن است هرگز از قلمرو مفهومی خود خارج نشود.پتنت اسکنر سه بعدی جدید سونی برای انتقال اشیاء واقعی به فضاهای VR - gsmarena 002 8

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید