Sony بالاخره اولین به‌روزرسانی رسمی اندروید 12 را آغاز کرد!

Sony بالاخره اولین به‌روزرسانی رسمی اندروید 12 را آغاز کرد! بیش از سه ماه از انتشار عمومی جدیدترین نسخه از محبوب‌ترین سیستم عامل تلفن همراه جهان توسط گوگل می‌گذرد و در حالی که سامسونگ کار واقعاً غیر قابل باوری را در گسترش اندروید ۱۲ در سراسر جهان برای بیش از ده‌ها نسخه جدید و دستگاه‌های قدیمی با مشخصات رده بالا و میان رده انجام داده است.

ارتقا دو گوشی Sony به اولین به‌روزرسانی اندروید ۱۲

متاسفانه در مورد هیچ شرکت دیگری نمی‌توانیم اینگونه صحبت کنیم و بدتر از آن، این است که نوکیا، وان‌پلاس،  ASUS یا Sony دیگر تلاش برای رقابت در انتشار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری نمی‌کنند.

Sony بالاخره اولین به‌روزرسانی رسمی اندروید 12 را آغاز کرد! - 14 Sony Xperia lancamento 800x650 1سابقاً اینطور نبود، به عنوان مثال، سونی چند سال پیش به نظر کاملا متعهد به شکست دادن همه رقبای خود در صنعت تلفن همراه بود. دو تلفن هوشمند سونی Xperia 1 III و Xperia 5 III مجهز به اسنپدراگون ۸۸۸ که در سال گذشته به نسخه اندروید ۱۱ به‌روز شدند، اکنون گزارش شده که این دو گوشی به نسخه سیستم عامل اندروید ۱۲ ارتقا یافتند (تقریباً دو ماه پس از اینکه خانواده گلکسی اس ۲۱ سامسونگ برای اولین بار توانستند به‌روز شوند).

با وجود همه کم‌کاری‌های شرکت Sony، به‌روزرسانی رسمی اندروید ۱۲ برای دو گوشی Xperia 1 III و Xperia 5 III در زمان نگارش این مقاله فقط در روسیه در حال انجام است و مشخصاً نمی‌توان گفت چه زمانی این به‌روزرسانی به سایر کشورها گسترش یابد.

Sony بالاخره اولین به‌روزرسانی رسمی اندروید 12 را آغاز کرد! - R.jpeg ۱همین امر در مورد به‌روزرسانی غیر منتظره اندروید ۱۲ برای دستگاه‌هایی مانند Xperia Pro-I پیشرفته، Xperia 10 III میان رده یا Xperia 1 II ،5 II نسخه ۲٠۲٠ و Xperia Pro نسل اول صدق می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید