تولید پلی استیشن 5 سونی به‌دلیل مشکلات کمبود قطعات و لُجستیک کاهش یافت

تولید پلی استیشن 5 سونی به‌دلیل مشکلات کمبود قطعات و لُجستیک کاهش یافتشیوع بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ زنجیره‌های تامین را در میان بیشتر صنایع مختل کرده است، اما برخی از آن‌ها بیشتر از سایرین تاثیر آن را احساس می‌کنند. اخیراً به نظر می‌رسد که تهیه کردن پلی استیشن 5 سونی دوباره مشکل شده است، پیدا کردن این کنسول از زمان عرضه در سال گذشته تا کنون بسیار سخت بوده است و اکنون بلومبرگ گزارش می‌دهد که شرکت ژاپنی تولید PS5 خود را برای این سال مالی به دلیل محدودیت‌های قطعات و تدارکات کاهش داده است.

تولید پلی استیشن 5 سونی به‌دلیل مشکلات کمبود قطعات و لُجستیک کاهش یافت - gsmarena 001 ۶این نشریه به نقل از افراد مطلع از این عملیات ادعا می‌کند که سونی قبلا‌ً پیش‌بینی تولید ۱۶ میلیون دستگاه را برای سال منتهی به ماه مارس(اسفند- فروردین) داشت، اما اکنون به حدود ۱۵ میلیون دستگاه کاهش یافته است، به این معنی که احتمالاً فقط با هدف خود یعنی فروش ۱۴.۸ میلیون دستگاه‌ پلی استیشن 5 سونی تا ماه مارس (اسفند-فروردین) مطابقت خواهد داشت.

مشکلات سونی ناشی از عرضه نابرابر واکسن در کشورهای در حال توسعه است که در آن پایگاه های تولید خود را راه‌اندازی کرده است که منجر به عرضه غیرقابل پیش‌بینی تراشه‌ها و سایر قطعات می‌شود و این روی سازندگان بازی نیز تأثیر به‌سزایی می‌گذارد، زیرا طرفداران پلی استیشن 5 سونی به دلیل دسترسی محدود به نسخه‌های رایانه شخصی، به بازی‌های این کنسول روی می‌آورند.

تولید پلی استیشن 5 سونی به‌دلیل مشکلات کمبود قطعات و لُجستیک کاهش یافت - gsmarena 001 ۷شرکای سازنده سونی انتظار دارند پلی استیشن 5 تا سال ۲۰۲۲ دست نیافتنی باقی بماند و گفتند که رسیدن به هدف ۲۲.۶ میلیون فروش در سال مالی آینده با تولید واحدهای کافی یک چالش خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید