سونی مانع افشا بازی God of War Ragnarök پیش از عرضه شد

سونی جلو افشا بازی God of War Ragnarök پیش از عرضه را می‌گیرد

استودیوی سونی سانتامونیکا، توسعه‌دهنده God of War، گفته است که تمام تلاش خود را می‌کند تا جلوی پخش اسپویلرهای بازی God of War Ragnarök را قبل از عرضه بازی در هفته آینده گرفته اما در نهایت، نمی‌تواند به طور کامل جلوی سیل افشاگری‌هایی را که اکنون به صورت آنلاین منتشر شده را بگیرد.

در آخر هفته، کوری بارلوگ، خالق God of War، بیان داشت پس از اینکه خرده‌فروشان شروع به فروش بازی God of War Ragnarök قبل از عرضه رسمی در چهارشنبه ۹ نوامبر یا ۱۸ آبان کردند، سونی به مقابله با آنها پرداخت.

اکنون، سونی سانتامونیکا نظر رسمی کمتر توهین‌آمیز خود را ارائه کرده است و از طرفداران می‌خواهد که مراقب دیگران باشند و به کسانی که می‌خواهند دست نخورده بمانند توصیه می‌کند هنگام مرور شبکه‌های اجتماعی به افشاگری‌ها بی توجه باشند.

بازی God of War Ragnarök و افشا گیم پلی آن

سونی جلو افشا بازی God of War Ragnarök پیش از عرضه را می‌گیرد

Eurogamer طی چند روز گذشته کلیپ‌های ویدیویی متعددی از بازی God of War Ragnarök را مشاهده کرده است که در توییتر و یوتیوب ارسال شده و بسیاری از آنها اکنون حذف شده‌اند.

استودیو اعلام کرد: «ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا نمایش فیلم‌ها و اسکرین‌شات‌های غیرمجاز را محدود کنیم، اما واقعیت این است که نمی‌توانیم جلو همه چیز را بگیریم.»

در دیسکورد رسمی استودیو، گردانندگان این شرکت سیاست تحمل صفر را حتی در مورد مواردی که درز رخ می‌دهد، اعلام کرده‌اند و هرگونه بحث در مورد این موضوع می‌تواند باعث ممنوعیت کاربران شود.

سونی جلو افشا بازی God of War Ragnarök پیش از عرضه را می‌گیرد

این استودیو نوشته: «به طور کلی، بهتر است از Discord و رسانه‌های اجتماعی اجتناب کنید تا حتی ناخواسته شما را خراب نکنند، تا زمانی که خودتان بتوانید بازی را تجربه کنید. “پس از آن، امیدواریم برای گفتگوهای هیجان‌انگیز با اعضای جامعه و تیم توسعه به ما بپیوندید!”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید