تاریخ انتشار انیمه سریالی Sonic Prime از نتفلیکس اعلام شد

تاریخ انتشار سریال انیمیشنی Sonic Prime از نتفلیکس اعلام شد

با نزدیک شدن به پایان سال، همه چیز در مورد Sonic the Hedgehog، کمی عجیب به نظر می‌رسد. نتفلیکس تأیید کرده است که مجموعه انیمیشن سه بعدی Sonic Prime در روز پنجشنبه، ۱۵ دسامبر( ۲۴ آذر) در سرویس استریم قرار می‌گیرد.

انتشار انیمه سریالی Sonic Prime

تاریخ انتشار سریال انیمیشنی Sonic Prime از نتفلیکس اعلام شد

Sonic Prime در ماه فوریه گذشته معرفی شد، پس از کمی افشاگری زودهنگام در اواخر سال ۲۰۲۰، با نتفلیکس وعده یک سریال ۲۴ قسمتی که سونیک را به یک “سفر خودیابی و رستگاری” می‌دهد که در آن “سرنوشت چند جهان عجیب و غریب” در دستان او بود.

از آن زمان تا کنون، به علاوه یک تریلر ۴۰ ثانیه‌ای کمی افشاگرتر، حضور Shadow، دکتر اگمن، و گربه بزرگ را تایید می‌کند که به نظر می‌رسد امسال چیزی شبیه به رنسانس داشته باشد، همانطور که او نیز چنین بوده و در Sonic Frontiers مشاهده شد.

تاریخ انتشار سریال انیمیشنی Sonic Prime از نتفلیکس اعلام شد

اخبار ورود سونیک پرایم در ۱۵ دسامبر به نتفلیکس از طریق IGN منتشر می‌شود، که همچنین یک تاپیک به‌روز شده برای سریال ارائه می‌دهد. در اینجا، ما متوجه می‌شویم که نقطه شروع “به معنای واقعی کلمه در هم شکستن جهان” نتیجه برخورد Sonic Prime با دکتر اگمن است. در ادامه می‌گوید: «ناامید است که دوباره به ذات اصلی خود بازگردد و دوستان قدیمی‌اش را نجات دهد». 

همچنین حضور Knuckles ،Tales ،Amy Rose و Rouge نیز اکنون تایید شده است که بخشی از بازیگران انیمیشن هستند.

Sonic Prime که صداپیشه کانادایی Deven Mack در نقش اصلی بازی می‌کند و مخاطبان ۶ تا ۱۱ ساله را هدف قرار می‌دهد، کاری از استودیوی WildBrain’s Vancouver است که Man of Action Entertainment (خالق Ben 10) نمایش و تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید