سونیک همکاری با برند پوشاک Rowing Blazers را اعلام کرد

سونیک همکاری لباس با Rowing Blazers را اعلام کردبه‌تازگی Rowing Blazers، یک برند پوشاک مستقر در نیویورک، خط جدیدی از پوشاک Sonic the Hedgehog را معرفی کرده است. این مجموعه از زیبایی شناسی سونیک در دهه ١٩٩٠ با گرافیک الهام گرفته از هنر آن زمان الهام گرفته است.

سونیک

کسانی که به این مجموعه علاقه‌مند هستند، می‌توانند منتظر اقلام لباسی مانند ژاکت نخی با تصویر سونیک، پشم گوسفند قطبی زیپ‌دار، پیراهن‌های سنگین وزن راگبی، هودی فرانسوی تری لوپ بک، تی شرت‌های نخی و شورت‌های مشبک باشند. این خط همچنین شامل کلاه‌های بیسبال، کیف‌های پارچه ای برزنتی، یک کراوات، و یک پچ سونیک دست دوز برای کت و شلوار و سایر اقلام لباس است.

سونیک همکاری لباس با Rowing Blazers را اعلام کرد

به گفته جک کارلسون، بنیانگذار و مدیر خلاق Rowing Blazers، که همکاری‌هایی با FILA ،Umbro ،NBA و غیره داشته است، ساخته‌های این شرکت همگی پیوندهای مهمی با زندگی شخصی او دارند.

او در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “بسیاری از آن به چیزهایی مربوط می‌شود که من در دوران رشد دوست داشتم: ورزش، مارک‌ها، فرهنگ.” “من در دهه ٩٠ با بازی Sonic the Hedgehog در سگا جنسیس بزرگ شدم. سونیک همیشه برای من شخصیت جالبی بوده است. در بازی‌های اصلی، او کمی گستاخ بود.

او با دیگر قهرمانان کارتون و بازی‌های ویدیویی متفاوت بود. من می‌خواستم کاری انجام دهم که عالی بوده و از نظر زیبایی‌شناسی بی‌نظیر باشد. البته، نوعی کنایه هم در آن وجود دارد، زیرا خود سونیک واقعاً خیلی آماده نیست، اما لذت آن همین است.”

سونیک همکاری لباس با Rowing Blazers را اعلام کرد

این مجموعه بین ٣٨ تا ٣٢۵ دلار خرده‌فروشی می‌کند، اگرچه در حال حاضر چیزی در سطح بالاتر این طیف فهرست نشده است. این مجموعه در حال حاضر زنده است و به‌تازگی راه‌اندازی شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید